Rüyada Bando Görmek

Rüyada Bando Görmek:

Rüyada bando görmek, dertlerin devasını, hastalıkların şifasını ve gönül sancılarının çaresini bulacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatta çok rahat edileceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada Bando Çalmak:

Kötü ve zor günlerin biteceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın çalışmaya başlayacağına ve kısmetlerin çoğalacağına delalet edilir. Kişinin kendisini huzura ve mutluluğa götürecek yolların açılacağına, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, bu sayede zor günleri hemen atlatmayı başaracağına ve mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Bando Kıyafeti Görmek:

Duaların kabul olacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına işaret eder. Şans ve kısmet yakalamaya, güzel gelişmeler yaşamaya ve hayırlı haberler duymaya işaret eder.

Rüyada Bando Kıyafeti Giymek:

Tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine ifade edilir. Bolluğun ve bereketin geleceğine ve işlerin artacağına delalet edilir.

Rüyada Bando Sesi Duymak:

İş hayatında ve aile hayatında yaşanan sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına ve mal mülk sahibi olunacağına delalet eder. Çok güzel ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Askeri Bando Görmek:

Çok mutlu edecek ve aile hayatında büyük ve hayırlı sevinçler yaratacak olaylar ve durumlar ile karşılaşılacağına ve her zaman güzel ve iyi insanlar ile birlikte olunacağına işaret edilir. Aynı zamanda, mutlu olunacağına yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. kadriye dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. Gülcan dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. Birisi dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. dursun dedi ki:

  Güzel konular Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle