Rüyada Bamya Görmek

Rüyada Bamya Görmek:

Rüyada bamya görmek, rüya sahibinin rahata kavuşmasına işaret eder. Rüyasında bamya gören kişinin ne kadar sorunu ve derdi varsa kaybolur, gözünün yaşı kurur, geçmez sanılan acıları azalır ve kısa süre sonra da diner. Şifa bulmak olarak ifade edilir. Rüya sahibinin geçmişinde yaşadığı kötü ve olumsuz her şeyi unutmasına, olmuşu da ölmüşü de artık olduğu gibi kabul edip sabır bulmasına tabir edilir. Huzur ve mutluluk bulmaya, gönül rahatlığı yaşamaya delalet eder. Aynı zamanda rızkın ve gelirin artmasına delalet edilir. Genel anlamı itibari ile kazanç ve bereket olarak tabir edilir.

Rüyada Bamya Yediğini Görmek:

Rüya sahibinin çektiği çilelerin ve azabın biteceğine ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine işaret eder. Kişi, yaşamını zindana ve kabusa çevirmiş olan tüm korkularından, üzüntülerinden ve düşüncelerinden uzaklaşacak, etkisinde kaldığı olayları yavaş yavaş sindirmeye başlayarak kabul edecektir. Rüya sahibi için kendini hayatın akışına bırakma zamanı olarak tabir edilir.

Rüyada Bamya Ekmek:

Rüya sahibinin gerçekleşmesini çok istediği şeylere delalet edilir. Hayallerin ve isteklerin gerçekleşmesi için verilen çabaya, gösterilen özveriye alamet eder.

Rüyada Bamya Tohumu Görmek:

Yeni başlangıçlar ve umut verici gelişmeler olarak ifade edilir. Rüya sahibi için yeni kazanç kapıları açılması ve yeni fırsatlar yakalanması olarak yorumlanır.

Rüyada Bamya Satın Almak:

İşlerde kara geçmeye ve gelir seviyesinin artmasına bu sayede rüya sahibinin daha fazla birikim yapıp, daha fazla varlık sahibi olmasına delalet eder. Rüya sahibi yatırım amaçlı olarak gayrimenkul yatırımına ağırlık verecek demektir.

Rüyada Bamya Tarlası Görmek:

Rüya sahibinin zenginlik içinde yüzeceğine, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına yani rahatının da konforunun da yerinde olacağına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. arıza dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz

 2. erkan dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 3. ypekez dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 4. black dedi ki:

  Siteniz çok güzel Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle