Rüyada Bambu Görmek

Rüyada Bambu Görmek:

Rüyada bambu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştirerek büyük başarılar kazanacağına, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına ve kendisine edilen hayır duaları sayesinde başına gelebilecek kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Bambu Ağacı Görmek:

Rüya sahibinin, gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde uzun zamandan beri hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek için fırsat kolladığı bir işe kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda, eline geçen yüklü miktardaki para sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Bambu Çiçeği Görmek:

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde kendi yeteneklerine, bilgi ve becerilerine uygun olarak bir iş kuracağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine delalet eder.

Rüyada Bambu Ev Görmek:

Eline geçen fırsatları çok başarılı bir şekilde kullanan ve bu sayede işlerini çok büyüten rüya sahibinin, yakın zaman içinde kendisine bir ortak bularak daha hayırlı ve daha büyük çalışmalara imza atacağına ve çok merak ettiği bir iş konusunda bir çalışma ortaya koyacağına işaret eder.

Rüyada Sazlık Görmek:

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve zor bir döneme gireceğine, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine ve çevresindeki insanlardan biri ile kurduğu bir ortaklıkta çok zarar göreceğine delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 2. anay_1978_uzptt dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 3. Neslihan dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 4. suat dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 5. kbalci51 dedi ki:

  Thanks Admin.

 6. kalp dedi ki:

  Harika B

 7. Ahben dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 8. ilyaseren200 dedi ki:

  Tsk Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle