Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada Balyoz Görmek:

Rüyada balyoz görmek, ağır bir darbe almak anlamına gelir ve kişinin yaşamını allak bullak edecek kötü bir gelişmeyi haberdar eder. Önceden sinyallerini veren bir olayın geliyorum demesine aldırış etmeyen rüya sahibinin büyük bir yıkım yaşayacağına yorumlanır. Uğursuzluklara da işaret olan rüya nazar yüzünden hastalanmak ve yatağa düşmek şeklinde de ifade edilir. Hayatını düzene sokmak için uğraşan kişilerin yakın çevrelerindeki güvenilmez insanları göz ardı etmesi yüzünden başına gelecek kötülükleri engelleyemeyeceğini, manevi anlamda yakınlarından gördüğü sahtekarlık ve ikiyüzlülük nedeniyle mutsuz olacağını da işaret eder. Balyoz ev içindeki karışıklıkların, kavgaların ve büyük kavgaların da habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Balyoz Almak:

İntikam duygusuyla hareket eden rüya sahibinin uzun zamandır kendisine kötülük yapan insanlardan hıncını almak için planlar yaptığına ve bu konuda harekete geçeceğine ifade edilir. Öfkeyle kalkmanın kişiye pahalıya mal olabileceğini, intikam almak yerine önlem almanın daha doğru olduğunu işaret eden rüya, sakin kalarak olayları gözlemlemek gerektiği konusunda da uyarı verir demektir. Bu rüya aynı zamanda kişinin sahip olduğu yetenekleri doğru olmayan veya yasalarca kabul görmeyen şekilde kullanmak istediği yönünde delalet edilir.

Rüyada Balyozla Ev Yıkmak:

Kişi kendi evini balyozla yıktığını görüyorsa, yaptığı büyük bir hatanın aile birliğinin dağılmasına neden olacağını, kontrolden çıkan hareketlerde bulunacağını ve ihtiraslarının, hırslarının esiri haline geleceğini işaret eder. Benmerkezci yaklaşımların arttığını, kişinin tüm hayatını kontrol etmek isterken aşırı baskı ve güç gösterisi yapması nedeniyle sevdiklerini kendisinden uzaklaştıracağını da haberdar eder.

Rüyada Balyoz Görmenin Psikolojik Yorumu:

Depresyon veya anksiyete bozukluğu nedeni ile kişinin kendi hayatı da dahil olmak üzere, başkalarının hayatında da baskı kurmaya yöneldiğini, aşırı benmerkezci düşünerek hareket ettiğini, hırsının gözünü bürüdüğünü ve maneviyatının çok zayıfladığını gösterir. Kendisine yöneltilen iyi eleştirileri veya hataların söylenmesini asla kabullenmeyen rüya sahibinin büyü gibi olaylara karşı zafiyet geliştirdiğini ve intikam duygusunun esiri haline geldiğini, gereksiz şüphelerin içini kemirdiğini de ifade eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. deadd dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 2. aysu dedi ki:

  Rüyada Balyoz Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. ahmet dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 5. esin dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 6. hamdi dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 7. papatya88 dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 8. aysu dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 9. serk dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle