Rüyada Balta Görmek

Rüyada Balta Görmek:

Rüyada balta görmek, rüya sahibinin korkularından uzaklaşmasına, güvende olduğuna inanmasına ve bu sayede içinin rahat etmesine tabir edilir. Rüya sahibi için, istediği her işi başarabilme gücünü kendinde bulmaya ve bu gücü derinden hissetmeye işaret eder. Rüyada balta görmek, rüya sahibinin çevresinde onu koruyup, kollayan, zor zamanında Hızır gibi yetişen, iyi dileklerini kendisinden esirgemeyen kişilerin varlığına dikkat çekilir. Bu kişiler rüya sahibine büyük moral ve güç verirler. Rüyada balta görmek, aynı zamanda imkansız olmayan fakat az buz sayılmayacak ideallere sahip olmaya ve bu yolda pek çok zorlukla savaşmak zorunda kalmaya delalet eder.

Rüyada Balta ile Odun Kesmek:

Rüya sahibinin ne kadar sağlıklı olduğu ve hayatı boyunca kötü bir hastalığa yakalanmayacağı anlamına gelir. Ayrıca işlerin yoluna girmesine, uzun süre bir mali kriz yaşanmayacağına ve rüya sahibini memnun edecek karlar elde etmeye alamet edilir.

Rüyada Balta ile Adam Öldürmek:

Her ne kadar kulağa ürkütücü ve kötüde gelse esasen güzel anlamlar içerir. Rüya sahibinin hane içinde yaşanacak büyük bir sürprize ve müjde ile gelecek olan hayırlı bir habere delalet eder. Rüya sahibi henüz daha bu haberi aldığında bile dünyanın en güzel ve kutsal duygularını yaşayacak diye yorumlanır. Tabii bu mutluluğun daha gerisi de vardır.

Rüyada Nacak Görmek:

Rüyasında nacak gören kişi fakirlikten kurtulacak ve kalan ömrünü büyük bir varlık içinde geçirecek demektir. Rüya sahibi bu zenginliği doyasıya yaşayacak, yoklukla geçirdiği yıllarının acısını çıkaracak demektir.

Rüyada Keser Görmek:

İtaat etmesini bilen yumuşak başlı ve naif kimseye delalet eder. Bu kişi rüya sahibinin yardımcılarından ya da danışmanlarından biri olabilir ve işini kusursuz olarak yapar, neyi yapması gerektiğini, neyi yapmaması gerektiğini bilecek kadar da işinin ehli demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kutlu dedi ki:

    çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle