Rüyada Balonlar Görmek

Rüyada Balonlar Görmek:

Rüyada balonlar görmek, rüyayı gören kişinin olmayacak işlere çok hevesleneceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına fakat umduğunu bulamayarak çok mutsuz, üzgün ve umutsuz olacağına delalet eder. Rüya sahibi beklentilerini normalin de üstünde tutacak bu nedenle yıkımı çok daha büyük olacak diye tabir edilir.

Rüyada Renkli Balonlar Görmek:

Mutluluk, sevinç ve müjde olarak kabul edilir ve hayırlara delalet edilir. Rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına ve yaşamına güzelliklerin hakim olacağına işaret edilir.

Rüyada Uçan Balonları Görmek:

Rüya sahibinin bir iş için yatırımda bulunduğu sermayesinin ve emeğinin, işin istediği gibi yürümemesi nedeniyle elinden kayıp gideceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin hedeflerinin gerçekleşmeyeceğine, hayallerinin de yarım kalacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Balonlar Görmek:

Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, keyfini yerine getirecek, rahata ermesine vesile olacak bir olayla karşılaşacağına bu sayede gönül hoşluğu, esenlik ve ferahlık içinde olacağına işaret edilir. Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına delalet edilir.

Rüyada Beyaz Balonlar Görmek:

Rüyayı gören kişinin iyi niyetli amaçları ve hedefleri olduğuna işaret eder ve tüm nefesini, gücünü, inancını bu yönde kullandığına, yaşamını hep bunlara göre yönlendirdiğine ve bu konulara yoğunlaştığına ifade edilir.

Rüyada Gökyüzünde Balonlar Görmek:

Rüya sahibinin sonsuz hayallerine ve düşüncelerine işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşüncesiyle bile mutlu olduğu bazı istekleri ve arzuları olduğuna, belki bir gün onlara kavuşacağına dair de umutlar taşıdığına delalet edilir.

Rüyada Mavi Balonlar Görmek:

Rüyayı gören kişinin mutluluğunun, başarısının ve zaferlerinin kalıcı olacağına ve Allah’ın kendisine gönlünden geçenleri yaşamaya ve onlara sahip olmayı nasip edeceğine ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Tuğçe dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 2. Tuba dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 3. AYDAN dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Balonlar Görmek

 4. burhan_tasci_b8 dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 5. Zülfiye dedi ki:

  Rüyada Balonlar Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 6. buket dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 7. hocetin dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 8. kbalci51 dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

 9. pisluq dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle