Rüyada Balonla Uçmak Görmek

Rüyada Balonla Uçmak Görmek:

Rüyada balonla uçmak, havai bir ruh haline ve oldukça neşeli geçecek zamanlara işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşları ile gezintilere çıkacağı, iş dışında da seyahatlerinin olacağı bu dönem aynı zamanda ikili ilişkiler için de olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir süreçtir. Sıkıntıların geride bırakılacağına ve hayata yepyeni heyecanlarla ve umutlarla bakılacağını tabir eden rüya müjdeli küçük haberlerin alınacağı, kişinin her açıdan tatmin olmuş bir hayata sahip olacağı anlamına ifade edilir. Bazı yorumcular balonla uçtuğunu gören kişinin sürekli olarak gaf içinde olduğundan, işleri berbat edeceğine ve ağzından çıkan sözlere hakim olamadığı için kendini zor durumlara sokacağına delalet edilir.

Rüyada Balonla Seyahat Etmek:

Büyük hayallere sahip olunduğunu ve bu uğurda çaba içine girildiğine ancak kişinin emeklerinin karşılık bulması için daha çok çalışması gerektiğini vurgulayan rüya, bazı durumlarda ise kişinin özgüveninin çok yüksek olduğunu ancak bu duygunun temelinin zayıf olması nedeni ile gülünç durumlara düşüleceğini de simgeler. Uzak ülkelere yapılacak yolculuklara da anlamlandırılan rüya, yapılan yatırımların boşa gideceği, hayallerin hüsranla sona ereceğine de işaret eder.

Rüyada Balona Binmek:

Kişinin davranışlarının çevresine zarar verme aşamasına geldiğini ve bu yüzden pek çok arkadaşın kaybedileceğini gösterir. Balona bindiğini gören kimse geçmişinden kurtulmak için her şeyi görmezden gelir ancak sorunlar daha da büyüyerek karşısına çıkar. Gereksiz harcamalar nedeni ile borç batağına saplanılacağına, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına ve pişmanlık duyulacağına delalet eder.

Rüyada Balonla Uçmanın Psikolojik Tabiri:

Endişelerle kaplı bir hayatın içinde bulunulduğuna, kişinin mevcut iş yaşamında çok fazla stres içinde olduğuna ve kendisine nefes alabilecek fırsatlar yaratmaya çalıştığına işaret eden rüya, psikolojik olarak vurdumduymaz ve havai bir kişiliğe sahip olduğumuzu da gösterir. Balonla uçmak bazen gerçekçi davranmadığımıza ve bu yüzden karşımıza çıkan sorunları yeterince analiz edemediğimiz için kısır döngüden kurtulamadığımızı da ifade eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. pegasus dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 2. Eylul dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. SELAHATTİN dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Balonla Uçmak Görmek

 4. astalavista dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 5. hande dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 6. Gülcan dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 7. Sema dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Balonla Uçmak Görmek

 8. avvci dedi ki:

  Thanks Admin.

 9. gulsunbul dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 10. ypekez dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Orhan

 11. Sevda dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle