Rüyada Balo Görmek

Rüyada Balo Görmek:

Rüyada balo görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatının çok zor bir şekilde ilerleyeceğine, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına ve hiç ummadığı bir anda bir rahatsızlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Baloya Gitmek:

Rüya sahibinin, işlerinde büyük bir sıkıntının gerçekleşeceğine, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine ve kısa süre içinde birçok sorunla uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Balo Kıyafeti Görmek:

Rüyayı gören kişinin, yapacağı bir çalışma sayesinde hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına ve bu cevaptan ötürü büyük zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Balo Elbisesi Görmek:

Rüya sahibinin, işlerinin sevdiği bazı kişilerin atacağı hatalı adımlar yüzünden büyük sıkıntılara gireceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına ve kendi içine kapanacağına ifade edilir.

Rüyada Maskeli Balo Görmek:

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı içinde çok büyük endişeler içine düşeceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına ve insanlar ile arasına mesafe koyacağına işaret eder.

Rüyada Şölen Görmek:

Rüya sahibinin, yapacağı bir çalışma yüzünden kendisini çok zor durumlara sokacağına ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Abdullah dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 2. karamurat19821 dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. demirhan_metin_ dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Balo Görmek

 4. ayhan dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 5. ŞiNaSi dedi ki:

  Rüyada Balo Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 6. tuIin dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle