Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada Balkabağı Görmek:

Rüyada balkabağı görmek, rüya sahibinin yanında yaşanacak bir drama şahit olmasına ve bu olayın her anına tanıklık edeceği için çok etkileneceğine ve sarsılacağına işaret eder. Rüya sahibi, yakın olduğu bir kimsenin başına gelecek olan ve herkesi çok üzecek bir musibetten en çok etkilenen kişi olacak diye tabir edilir. Rüyada balkabağı görmek, sıkıntı, meşakkat ve zorluk anlamına gelir. Şansızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik olarak değerlendirilir. Rüyada balkabağı görmek, bazen de yeni heyecanlar ve yeni mutluluklar yaşamaya ve bazı duyguları derinden hissetmeye delalet eder.

Rüyada Balkabağı Almak:

Olgun ve güzel bir balkabağı almak, yeni ve müjdeli haberler almaya ve güzel gelişmeler yaşamaya işaret ederken, olmamış ya da kötü bir balkabağı aldığını görmek nahoş sözler işitmeye ve can sıkıcı olaylar yaşamaya alamet edilir.

Rüyada Balkabağı Toplamak:

Doğru ve güzel işler yapıp başarılı olmaya bu sayede de itibar kazanıp, insanların dikkatini çekmeye ve onların sevgisini kazanmaya işaret eder. Rüyada balkabağı topladığını gören kişinin şansı daima kendisinden yana demektir.

Rüyada Balkabağı Kesmek:

Rüya sahibinin özel hayatı ile ifade edilir. Rüyasında balkabağı kestiğini gören kişi bu ara pek heyecanlı ve mutlu günler geçirecek, aşk hayatındaki trafik bir hayli yoğunlaşacak diye tabir edilir.

Rüyada Balkabağı Yemek:

Hayır bulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin bozulan moralinin de, sağlığının da yerine geleceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine ve yatağa bağlı kalmak zorunda olmadan istediği gibi gezebileceğine delalet edilir.

Rüyada Balkabağı Soymak:

Rüya sahibinin muradına ermesi ve sevdiğine kavuşması anlamına gelir. Rüya sahibi için sonu hayır olacak mutlu bir beraberlik yaşam şeklinde ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. serengil dedi ki:

  tek eksik olan resimler.

 2. oguzhan dedi ki:

  Ben bunu begenırım

 3. GÜLSER dedi ki:

  Harika

 4. deesert dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız

 5. Canan dedi ki:

  Harika B

 6. Aliş dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 7. logologo dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 8. ahmetkutukoglu dedi ki:

  Çok çok güzel B

 9. hilal dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 10. ahlaksiz dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 11. gulsunbul dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle