Rüyada Balinalar Görmek

Rüyada Balinalar Görmek:
Rüyada balinalar görmek, kişinin hayatı içerisinde çok zor günler geçirmesine sebep olan durumların yakın zaman içinde çok sevdiği ve değer verdiği insanların yardımları sayesinde ortadan kalkacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Yunuslar Görmek:
Girişilen işlerde büyük başarılar kazanmaya, sorunlardan, sıkıntılardan ve musibetlerden kurtulmaya, rakipleri alınacak başarılar sayesinde geride bırakmaya, yardıma ihtiyacı olan kişilere edilecek yardımlar sayesinde hayır duaları almaya, sorunlu başlayan işlerden yüz akıyla çıkmaya, tertemiz bir sayfa açmaya ve geçilecek olan zor bir dönemin ardından rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Yunuslarla Yüzmek:
İş konusunda karşılaşılan bir soruna karşı kısa zaman içinde çözüm bulunacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine ifade edilir.

Rüyada Yunuslarla Oynamak:
Peşinde koşulan bir işe çok kısa bir zaman içerinde girileceğine ve iş hayatı ile ilgili çalışma yapılarak yeni ve farklı bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder. Aynı zamanda, ortaya konan projeler sonucunda çok iyi ve yüklü miktarda para kazanılacağına ve büyük bir servet yapılacağına işaret eder.

Rüyada Köpekbalıkları Görmek:
Aile hayatında karşılaşılacak sorunlar ve yaşanacak sıkıntıları çözüme kavuşturacak ya da iş hayatında yapılacak işlerde ve kazanılacak başarılarda önayak olacak, yeri geldiğinde iş hakkında akıl verecek ve yol gösterecek bir kişi ile tanışılacağına ifade edilir. Aynı zamanda, bu kişi sayesinde iş hayatında çok iyi bir yere gelineceğine ve çok kısa süre önce yitirilmiş olan aile saadetinin tekrar kazanılacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Aliş dedi ki:

  Rüyada Balinalar Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 2. mehmet dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 3. sebahat dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 4. avvci dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 5. Selin dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 6. AYDAN dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle