Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyada Balıkçı Görmek:

Rüyada balıkçı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşılaşacağı kötü olaylardan ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına ve sevdiği bazı kişiler ile rüya sahibi arasında uzun süreli küslükler olacağına işaret eder.

Rüyada Balıkçı Olmak:

Rüya sahibinin, uzun yıllar boyunca hayalini kurduğu her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, rakiplerinin yapacağı bazı karalama çalışmaları yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına ifade edilir.

Rüyada Balıkçı Tezgahı Görmek:

Rüya sahibinin, hayat içinde karşısına çıkan sorunlar için doğru kararı vermek istiyorsa eğer kalbinin sesini dinlemesi gerektiğine, aksi halde büyük bir başarısızlık yaşayacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına alamet eder.

Rüyada Balıkçı Teknesi Görmek:

İş hayatında kötü zamanlar geçiren rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşadığına, yaptığı işlerde sürekli zarar edeceğine ancak yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak bazı fırsatları doğru şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin düzeleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Rüyada Balıkçı Teknesine Binmek:

Rüya sahibinin, yüklü miktarda ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve çok büyük bir hızla yükselişe geçeceğine delalet edilir.

Rüyada Balıkçı Kayığı Görmek:

Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine ve kısmetinin açılıp bereketli bir döneme gireceğine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Oyanur dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site

 2. derrvis dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız..

 3. mazhar dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 4. Ahmet dedi ki:

  sizi çok seviyorum

 5. Nazife dedi ki:

  cok güzel bir site

 6. pandora dedi ki:

  öğrenci yanına 1 erkek alınacaktır.

 7. Zeren dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 8. ece dedi ki:

  Teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle