Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek:

Rüyada balık tuttuğunu görmek, oldukça hayırlıdır. Rüyasında iri ve büyük bir balık tutan aynı nispette bir kısmetle karşılaşır. Bu rüya bereketin artmasına, geçimin genişlemesine ve ele geçecek çok miktarda para ve maldır. Eğer tuttuğunu küçük bir balık ise bu rüya mütevazı bir hayata, sıkıntı çekmeden geçimini sağlamaya, zenginleşmeye, her anlamda mutlu olmaya yorulur. Balık tutan kişi, hayırlı kısmetler bulur, bekarsa evlenir, evli ise çocuk sahibi olur, sıkıntıdaysa tüm sıkıntılarından kurtulur diye tabir edilir.

Rüyada Bir Başkasının Balık Tuttuğunu Görmek:

Bu rüya güvenilir ve Allah korkusu olan iyi bir arkadaştır. Rüyada başka birinin balık tuttuğunu gören, kendisine faydası dokunacak iyi arkadaşlıklar edinir. Bazen de bu rüya başkasından faydalanma, menfaat görme, çok zor bir durumdayken kuvvetli kişilerden yardım almadır. Rüyada balık tutan kişi eğer tanınıyorsa rüya sahibi o adamla dost olur veya ondan yardım alır demektir.

Rüyada Balık Tutup Dağıttığını Görmek:

Rüyada sayısı bilinmeyene balık mal ve pataya, sayısı bilinen ise kadına delalet eder. Rüyasında balık tutan ve bunu insanlar arasında bölüştürüp dağıtan kimse tahmin edemeyeceği miktarda mala veya ganimete konar. Bu rüya zenginlik ve ferahlıktır. Tutulan balıklar eğer büyükse mal ve para da o kadar çok ve büyük olur demektir.

Rüyada Bulanık Suda Balık Avlamak:

Bu rüya iyi sayılmamaktadır. Bu rüyayı gören bazı sıkıntılar yaşar veya iş hayatında zorluklarla karşılaşır ve zarar eder. Temiz ve duru suda balık avlamak ise oldukça hayırlıdır. Yakında oldukça büyük bir kısmet çıkacağına ve rüya sahibinin her anlamda rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Sazan Balığı Görmek:

Rüyada görülen sazan balığı bekarlar için evlilik veya aşk ilişkisidir. Böyle bir rüyayı gören kişi tahmininden de hızlı bir şekilde evlenerek güzel bir yuvaya sahip olur. tüccarlar için ise bu rüya çok kazançlı bir işe girişip, oldukça büyük mal elde etmeye işarettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. snow dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. Mahmud dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 3. ypekez dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. fuat dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

BİR YORUM YAZ
site ekle