Rüyada Balık Satın Almak Görmek

Rüyada Balık Satın Almak Görmek:

Rüyada balık satın almak, kişinin maddi kazanç sağlaması anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi kısa sürede şan ve şöhret sahibi olarak herkes tarafından tanınacağı ve sevileceği bir iş yapar demektir. Böyle bir rüya genellikle çokça mala mülke, paraya, gören kişinin güzel bir iş bulmasına, her anlamda talihin dönmesine ve mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Balıkçı Görmek:

Rüyada balık satan balıkçı görmek, ondan istifade edeceğinizin bir adam anlamındadır. Bu rüyayı gören kimse, çok kuvvetli ve zengin bir adamın himayesine girer veya gerçek hayatta böyle bir kimse ile tanışır. Aynı zamanda bu rüya sizin için hayırlı kapıların açılmasına veya istediğiniz terfiye delalet eder.

Rüyada Balık Satmak:

Rüyasında balık satanın elinden bir miktar mal çıkar veya gören kişi parasını hayırlı yerlere harcar. Bu rüya, güzel bir geçime, yakında kolaylıkla rızkınızı kazanacağınıza, dilek ve isteklerin gerçekleşmesine, dünya hayatında mutluluğa, fakirler için bu durumdan kurtulup zenginleşmeye, aile içinde huzur ve mutluluğa alamet edilir.

Rüyada Balık Kurutmak:

Rüyada balıkları çiğ olarak alan ve onları kurutan kime, eline geçen tüm paraları biriktirir veya hayırlı yollarda sarf eder. Bu rüya kazanırken elinizdeki paranın bir kısmını ihtiyaç sahiplerine verdikten sonra, biriktirmeniz ve mal sahibi olmanız gerektiğini gösterir. Bazen de bu rüya meşakkatle kazanılacak yüklü bir miktarda para demektir.

Rüyada Balık Yemek:

Rüyada balık yemek farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen temiz rızık, güzel geçim, helal para ve kolay kazanç iken; bazen de arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine, yakın zamanda talihinizin artmasına ve böylece büyük kazançlar elde etmenize, bekarlar için evliliğe ve yuva kurmaya alamet eder. Bazen de balık yemek, uzun süredir beklediğiniz bir haberi almanıza veya başınıza gelecek bir olayla mutlu olup, bu olayın size birçok hayrı beraberinde getirmesine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ASUMAN dedi ki:

  sağolun Admin

 2. blackboy dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 3. orhn88 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Orhan

 4. macintosh dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Balık Satın Almak Görmek

 5. cemal dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

 6. Zeren dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle