Rüyada Balık Pişirmek Görmek

Rüyada Balık Pişirmek Görmek:

Rüyada balık pişirmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde kendisine hayırlı ve yüklü miktarda para kazandıracak, sıkıntılarına engel olacak, uğradığı zararı karşılayabilecek ve çok daha fazla sorun yaşamasının önüne geçecek bir işe gireceğine ve bu iş sayesinde çok daha güzel yerlere gelerek çok büyük bir rahatlığa kavuşacağına tabir eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, dinine bağlı, yardım etmeyi seven, güzel yüzlü ve insanlara pozitif enerji yayan bir kişi olduğuna ve çok güzel ve çok hayırlı işlere el atacağına işaret eder.

Rüyada Balık Pişirdiğini Görmek:

Rüyada balık pişirmek ile aynı şekilde delalet edilir. Rüya sahibinin, iş hayatında kendisine çok farklı çalışmalar yapma ve çok daha iyi yerlere gelme imkanı sağlayacak işlere gireceğine, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına ve uzun zamandan beri ilk kez rahat nefes alınacağına delalet  eder.

Rüyada Pişmiş Balık Görmek:

Çalışma hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, bu sayede çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine işaret eder.

Rüyada Balık Pişirmek ve Yemek:

Uzun bir zamandan beri iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların son bulacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine ve yaşanılan sorunların ve üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine delalet eder.

Rüyada Balık Kızartmak:

Rüyayı gören kişinin, çok büyük sorunlardan kurtulacağına, uzun zamandan beri yaşanan işsizliğin son bulacağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına ve çok daha büyük bir huzura kavuşulacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. recep dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. Gülçin dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. Nazife dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. hilal dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Balık Pişirmek Görmek yazıları çok güzel..

 5. glkoguz dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 6. isme gerek yok dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle