Rüyada Balık Kızartmak Görmek

Rüyada Balık Kızartmak Görmek:
Rüyada balık kızartmak, rüya sahibinin mesleğinde büyük tecrübeler edinmesine vesile olacak ve işinin ehli haline gelmesini sağlayacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin bu sayede ticaret hayatında kendisine çok şey katacağına yorulur. Bu rüya, başarılı olup, rakiplere karşı zafer elde etmeye ve yükselmeye delalet eder.

Rüyada Balık Kızartmak ve Yemek:
Maddi ve manevi anlamda tüm beklentileri yerinde getirmek için eşsiz ve herkese nasip olmayacak kadar güzel fırsatlar yakalamaya işaret eder. Uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin şansının çok açık olacağı günlerin geleceğine delalet edilir.

Rüyada Balık Kızarttığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği takdiri alacağına ve istediği noktaya geleceğine işaret eder. Kısmet almaya, bolluk ve berekete kavuşmaya, dünya nimetlerinin en güzellerini elde etmeye yorulur. Rüya sahibi Allah’ın lütufları ile karşılaşacak ve çok rahat edecek diye tabir edilir.

Rüyada Kızarmış Balık Görmek:
Rüyasında kızarmış balık yediğini gören kişi çok istediği bir şeye kavuşur ya da sürpriz bir gelişme ile karşılaşır diye değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin dileklerinin de, dualarının da kabul olacağına işaret edilir.

Rüyada Kızarmış Balık Yemek:
Zengin olmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı işler sayesinde elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına ve mallarının da aynı oranda artacağına delalet eder.

Rüyada Balık Görmek:
Rüya sahibinin her türlü olanağa sahip olacağı ile delalet edilir. Kişi, ilerlemek, kalkınmak ve gelişmek için eksiği olan tüm fırsatları elde edecektir ve böylece daha güzel bir yaşama kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Balık Yemek:
İşlerin açılacağına, ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına delalet edilir. Kolay ve rahat bir hayat anlamına gelir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. mehtap dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. ugur dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. erkan dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. refaba_2014 dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 5. nursima dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 6. Şinasi dedi ki:

  Ben bu B yazısını begenırım

BİR YORUM YAZ
site ekle