Rüyada Balık Isırması Görmek

Rüyada Balık Isırması Görmek:
Rüyada balık ısırması, kişinin şansının açıldığının ve her yönden başarı kazanacağı bir döneme girdiğinin göstergesidir. Çünkü rüyada görülen balık mal ve paradır. Rüyasında kendini bir balığın ısırdığını gören mal mülk sahibi olur, eline bol miktarda para geçer demektir. Bu rüyayı görenin işleri açılarak her yerden teklif almaya başar; bunun sonucunda toplumda saygın bir yer edinir. Bazı alimlere göre ise bu rüya sizi çekemeyen, dost görünen düşmanlardır. Eğer ısıran balıklar küçük ve zayıfsa düşmanınızın da zayıf olduğuna; eğer büyük ve güçlüyse düşmanınızın da güçlü olduğuna delalet eder.

Rüyada Balık Saldırısı Görmek:
Rüyada balığın saldırısına uğrayarak yaralanan kişi kendini çekemeyen, içten pazarlıklı kimselerin kötülüğü ile zarar görür. Bu rüya çevrenizde olan tehlikelerin habercisi olarak tabir edilir. Eğer balığın saldırdığını ve yara almadan kurtulduğunu gören kişi etrafında bulunan kişilerin kötülüğünden ve tuzaklarından son anda kurtularak feraha erer demektir.

Rüyada Balıklarla Yüzdüğünü Görmek:
Rüyasında balıklarla yüzen kişi, sağlığını kaybeder ve bazı hastalıklara tutulur. Eğer sudan çıktığını görürse bu hastalıklardan şifa bulup iyileşeceğine delalet eder. Bazı yorumculara göre bu rüya şans ve talihin artması, kuvvetli dostlardan ve kişilerden görülecek yardım, her anlamda mutlu olma ve rahat bir döneme girildiğini tabir eder.

Rüyada Yanında Büyük Bir Balık Görmek:
Rüyasında yanında büyük ve güçlü bir balık gören kişi, yakında zengin bir ailenin kızı ile evlenir ve onlardan büyük menfaatler görerek zenginleşip nüfuz sahibi olur. büyük balık kısmet ve talihtir. Küçük balık ise eğer çoksa çok paraya, azsa ele geçecek az miktarda paraya delalet eder.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek:
Rüyada görülen tuzlu balık devamlı olacak olan hayır ve maldaki artıştır. Bu rüyayı gören oldukça parlak bir sene geçirir. İsteklerine nail olur ve her anlamda hayırla dolu bir döneme girer demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. seyirci dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 2. gril dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 3. sunay dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. sunay dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 5. Atilla dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 6. yusuf_balel dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 7. baby2674 dedi ki:

  sağolun Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle