Rüyada Balık Avlamak Görmek

Rüyada Balık Avlamak Görmek:
Rüyada balık avlamak, genellikle hayırdır ve zenginliğe yorumlanır. Balık avlayan kişinin talihi, şansı artar ve eline yüksek miktarda bir mal geçer. Bu rüya dünya ve ahiret mutluluğuna, kazanacağınız başarılara, sizi bekleyen parlak bir geleceğe, arzu ve isteklerin kabulüne, iş hayatında çok büyük bir mevkiye gelmeye, makam sahibi olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Büyük Balık Avlamak:
Rüyada büyük balık avlayan kimse, gerçek hayatta da birçok fırsat değerlendirerek, çok büyük bir mevki kazanır. Bu rüya özellikle ticaretle uğraşanlar için yapacakları işlerde başarıya ve büyük bir kara delalet eder. Büyük balık bazen de karşınıza çıkacak iyi bir kısmet demektir. Büyük balık tutan yönetici olur veya bir gruba liderlik eder demektir.

Rüyada Küçük Balık Avlamak:
Küçük balık bazen sıkıntı ve küçük dertlere bazen de kişinin eline geçecek az ama değerli mala işarettir. Küçük balık yakalayan sıkıntıdan sonra feraha erişir, üzüntüleri biter, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürer demektir. Bazen de böyle bir rüya paraya, eğer birden fazla küçük balık yakalanmışsa, mala ve değerli eşyaya delalet eder.

Rüyada Balık Avlayan Kişi Görmek:
Rüyada balık avlayan kimse, gerçek hayatta ticaretle uğraşan veya para işleri ile meşgul olan kimse demektir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse, güçlü ve maddi anlamda kuvvetli bir adamın yanına girer veya onun için çalışır. Bu rüya yakında hiç görmediğiniz nimetlere kavuşmaya, size yardım edecek bahsi geçen özelliklerde bir kişi sayesinde fakirlikten kurtulup zenginleşmeye delalet eder.

Rüyada Balık Avlamak Ve Yemek:
Rüyada balıkları yakalayan, onları taksim eden, pişiren veya yiyen kimse, dünya hayatında çok büyük nimetlere erişerek oldukça yüksek mevkilere çıkar. Bu rüya geleceğinizin çok güzel olacağına ve isteklerinizin gerçekleşeceğine alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. bedir dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 2. Sevda dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 3. kadir dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 4. vahsi dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 5. Çetin dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Orhan

 6. dilek2801 dedi ki:

  Tsk Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle