Rüyada Balık Almak Görmek

Rüyada Balık Almak Görmek:
Rüyada balık almak, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri ara verdiği aşk ilişkilerine dönmek için kendisine çeki düzen verdiğine, yakın bir zamanda tüm sorunlardan kurtulup çok güzel ve büyük bir aşka yelken açmak için büyük çaba gösterdiğine, kendisine uygun bir hayırlı kısmet bulup yakın bir zamanda dünya evine gireceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşayıp ömür boyu mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Balık Aldığını Görmek:
Rüyada balık almak ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında çok iyi bir mevkide olan ve artık tek eksiği kalan rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok güzel bir düğünle evlenip çoluk çocuğa karışacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve rahata ereceğine ifade edilir.

Rüyada Balık Satın Almak:
Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve hayırlı kararlar vereceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünya evine gireceğine ve çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Balıkçıdan Balık Almak:
Çok güzel ve hayırlı haberlerin alınacağına, bu haberler eşliğinde çeşitli adımlar atılacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Büyük Balık Satın Almak:
Uzun zamandan beri şansızlıkla boğuşan rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanacağına, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında tuttuğunu koparan bir yapıya sahip olduğuna ve böylece hiçbir şekilde yenilgi yüzü görmediğine işaret eder.

Rüyada Birinden Balık Satın Almak:
İş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, çok sıkıntılı olduğu bir dönemde yakın bir arkadaşının vereceği borç sayesinde içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacağına yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. hayal dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. osman dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. Sokak KIZI dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 4. Oyanur dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 5. erdal dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Balık Almak Görmek

 6. asuman dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 7. cafer dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 8. kadir dedi ki:

  Tsk Admin

 9. mavi_m dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 10. soner özcan dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 11. yaren dedi ki:

  Tsk Orhan

 12. bengü dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 13. Ezgi dedi ki:

  Thanks Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle