Rüyada Balık Ağı Görmek

Rüyada Balık Ağı Görmek:
Rüyada balık ağı görmek, rüya sahibinin şansıdır. Kişinin önüne açılacak hayırlı kapılar ve karşısına çıkacak makbul kazanç olarak işaret edilir. Rüya sahibinin eşsiz fırsatlar yakalayacağına bu sayede hayatının dönüm noktası olacak ve kendisini başarıya taşıyacak atılımlar yapma imkânı elde edeceğine rivayet edilir. Rüyada balık ağı görmek öte yandan da ticaret ehli olup, rakipleri geride bırakmaya delalet eder.

Rüyada Balık Ağına Takılmak:
Rüyada balık ağına takılmak, rüya sahibinin tehlike içinde olduğuna ve yakınlarının kendisinin can güvenliğinden endişe ettiğine alamet eder. Kişi, gözünü karartıp, yalan yanlış yollara girecek ve onun bu gözü karalığı ailesinde büyük şaşkınlık, üzüntü ve korku yaratacak diye tabir edilir.

Rüyada Balık Ağı Çekmek:
Rüyada balık ağı çekmek iki türlü ifade edilir. Balık ağının içinde balıkların olması, başarılı, mutlu ve sağlıklı olmaya, kısmet almaya, sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Fakat rüyasında balık ağı çektiğini gören kişinin ağda balık olmadığını görmesi, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Denize Ağ Atmak:
Bir kişi rüyasında denize balık ağı attığını görürse o kişi büyük hedeflere sahip demektir. Rüya sahibinin gelirini arttırmak ve yaşadığı hayatı güzelleştirmek ve imkanlarını çoğaltmak için yeni işlere baktığına ve ticaret ehli olmak için çaba gösterdiğine alamet eder.

Rüyada Olta Görmek:
Rüyada olta görmek, kariyerinin zirvesine oturacak bir iş yapmaya ve karşılığını almaya işaret edilir. Rüya sahibinin büyük bir projenin mimarı olacağına bu sayede hem rütbesinin hem de makamının yükseleceğine alamet edilir.

Rüyada Oltayla Balık Tutmak:
Rüyada oltayla balık tutmak, rüya sahibinin öfkesinin kurbanı olacağına, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. trilogy dedi ki:

    Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

  2. rose dedi ki:

    Harika B

  3. fatma dedi ki:

    önemli bilgiler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle