Rüyada Balığı Görmek

Rüyada Balığı Görmek:
Rüyada balığı görmek, çok hayırlıdır özellikle de balığı canlı olarak görmek, çok kısa vade içinde, kolay şekilde gelecek kısmetlere tabir edilir ve rüyayı gören kişinin bir insanın sahip olabileceği en iyi şartlara ve en güzel hayata sahip olacağına delalet eder. Verimli işler yapmaya, kesilmeyecek rızka ve kazanca sahip olmaya ve bitmeyecek bir serveti yakalamaya işaret eder.

Rüyada Balığı Suya Bırakmak:
İyi değildir ve rüyayı gören kişinin sağlıklı kararlar alamayacağına bu nedenle karşısına çıkacak fırsatları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine işaret edilir.

Rüyada Balığı Kurtarmak:
Rüya sahibinin son anda kaçıracağı bir işi almayı başaracağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, hem bu karlı işe yapacak oluşunun hem de kıvrak zekası ve mahareti ile bu işi kapmış olmanın mutluluğunu ve sevincini duyacağına, kendisiyle de gururlanacağına ifade eder.

Rüyada Balığı Elinde Tutmak:
Rüyayı gören kişiye kardeşleri, akrabaları ya da yakınları ile kalacak ortak bir mirastan en büyük payı kendisinin alacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına ve kolay kolay tükenmeyecek bir mal varlığı elde edeceğine işaret eder ve hayır olarak alamet edilir.

Rüyada Balığı Ölürken Görmek:
Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına delalet edilir. Rüya sahibi olumsuz yönde etkileneceği bir olaya şahit olacak, üzülecek ve yıkılacak diye tabir edilir.

Rüyada Balığı Çöpe Atmak:
Rüyayı gören kişinin maddi imkanlarının, itibarının artmasına, başarılarının da çoğalmasına vesile olacak bir yatırıma sıcak bakmayacağına, bu işten geri duracağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. polo dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 2. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. Ali dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 4. astalavista dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 5. KADERIMFM dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 6. vaga_26 dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle