Rüyada Balgam Görmek

Rüyada Balgam Görmek:
Rüyada balgam görmek, durağan bir yaşam şeklinde işaret edilir. Her bir işin her gün olağan şekilde sürüp gideceğine, günlük hayatta kayda değer her hangi bir değişikliğin yaşanmayacağı, hayatın durağan, heyecansız, keyifsiz sürüp gideceği anlamına gelir. Yani, deyim yerindeyse ne kısalıp, ne uzamak durumunda olmak şeklinde açıklanır. Rüya sahibi, ne ileri ne de geri gitmeksizin aynı şartlarda yaşamayı sürdürecektir, hayatında bu aralara bir yenilik olmayacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Balgam Tükürdüğünü Görmek:
Rüyasında balgam tükürdüğünü gören kişi maddi zarara uğrayacak ve bütçesinde meydana gelecek olan açık nedeni ile uzun süre kendini toparlayamayacak demektir. Planda olmayan harcamalar yapmaya bu nedenle de elindekini bitirip zor durumda kalmaya delalet edilir.

Rüyada Balgam Kusmak Görmek:
Rüyada balgam kusmak, musibet ve bela anlamına gelir demektir. Rüya sahibinin zor durumda kalacağı, sıkıntıdan tırnaklarını yiyip, uykusuz geceler geçireceği günlerin yaklaştığına delalet eder. Muhtemel bir sağlık sorununa delalet ettiği de ifade edilir.

Rüyada Balgam Yutmak Görmek:
Rüyasında balgam yuttuğunu gören kişinin geliri artacak bu sayede de daha fazla dünya malına sahip olacaktır. Güzel gelişmeler, hayırlı kısmet, bol şans, bereket ve nimet olarak ifade edilir.

Rüyada Balgam Çıkardığını Görmek:
Rüyada balgam çıkardığını görmek de benzer şekilde işaret aedilir. Rüya sahibi için güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine ve geçim derdinin kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Öksürmek Görmek:
Rüyada öksürmek uğursuzluk ve talihsizlik olarak delalet edilir. Rüya sahibinin başına pek çok üzücü olayın geleceğine, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına ve hayatının alt üst olacağına tabir edilir. Rüyada kuru kuru öksürmekse çok daha ciddi olayların yaşanacağına ve gözyaşı döküleceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. cafer dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 2. Bu adam dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 3. kutlu dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 4. dayy dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. jackpot_time dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 6. erman amasya dedi ki:

  O kadar güzel ki. Orhan

 7. Nur dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle