Rüyada Balgam Çıkarmak Görmek

Rüyada Balgam Çıkarmak Görmek:
Rüyada balgam çıkarmak, rüyayı gören kişinin kurtuluş yollarına, çarelere, çözümlere, şansa, kısmete, bolluğa ve berekete kavuşacağı anlamına gelir demektir. Rüya sahibinin mutsuzluktan, umutsuzluktan ve karamsarlıktan sönmüş olan gözünün ışığının yeniden parlamasına, yaşam enerjisinin ve isteğinin canlanmasına ve rüyayı gören kişinin hayaller kurmaya kaldığı yerden devam etmesine vesile olacak hayırlı ve güzel olayların meydana geleceğine delalet edilir.

Rüyada Balgam Çıkarttığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntıların, sorunların ve dertlerin sona ereceğine, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına ve rüya sahibinin artık kötü günlerini arkasında bırakarak güzel günleri kucaklayacağına işaret edilir. Rahata, esenliğe ve huzura kavuşmaya yorulur diye tabir edilir.

Rüyada Ağzından Balgam Çıkarmak:
Rüyasında ağzından balgam çıkarttığını gören kişinin içine attığı, sustuğu, kendisini çok üzmesine rağmen kimseye söyleyemediği ve yüreğinde sakladığı her şeyi yüksek sesle ifade edeceğine ve bir anda tüm yükünden, ağırlığından, gamından, tasasından ve derdinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Balgam Çıkarmak:
Rüya sahibinin sağlık sorunlarından kurtulacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, kendisini kötü hissettiren her türlü duygu, düşünce ve korkudan da uzaklaşacağına ve böylece mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Balgam Çıkarmak:
Rüyayı gören kişinin iyilik, hayır ve güzellik bulacağına alamet eder. Rüya sahibi içini kemirip duran, üzülmesine, ağlamasına, eve kapanmasına ve sosyal hayatından uzak durmasına neden olan tüm meseleleri unutmaya karar verecek ve mutluluk için büyük bir adım atacak diye tabir edilir.

Rüyada Öksürerek Balgam Çıkarmak:
Rüyasında öksürerek balgam çıkardığını gören kişi, tuttuğunu koparacak, kafasını koyduğunu yapacak ve heveslendiği her işte başarıya sahip olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin isteklerine giden yolda engel tanımayacağı, er ya da geç amacına ulaşacağı ile ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Sıla dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 2. Kader dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 3. ece dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 4. sebahat dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 5. recep dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. kalp dedi ki:

  Thanks Admin.

 7. Gülcan dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 8. niyazi dedi ki:

  Beğendim. Admin

 9. kbalci51 dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 10. jackpot_time dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 11. Münevver dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 12. yusuf_balel dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Balgam Çıkarmak Görmek yazıları çok güzel..

 13. sonyolcu dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle