Rüyada Bale Görmek

Rüyada Bale Görmek:
Rüyada bale görmek, uzun zamandır düşünülen ve üzerinde planlar yapılan bir fikri yakın bir arkadaşına açan rüya sahibinin, yeni görüş açıları edinerek isteklerine daha doğru şekilde ulaşacağına alamet eder. Kişinin beklediği huzura nihayet kavuşacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına ve güçlükle elde ettiği servetini daha da büyüteceğini bildirir. Çekilen cefaların bitmesini müjdeleyen rüya, kişinin yakın zaman itibariyle hayatında iyi gelişmeler yaşayarak daha da huzurlu olacağını, emeklerinin meyvesini ve karşılığını bolca alacağına da işaret eder. Bale gören kimseler alacakları toplu bir ikramiye veya parayla tüm borçlarından kurtulur ve rahata erer demektir. Kişinin ince ruha sahip olduğunu, sanata yatkınlığını, duygusallığı ve insancıl davranışları ile herkesin sevgisini kazandığını da işaret eder.

Rüyada Bale Yapmak:
Yetenekleri konusunda destek alan kişinin bu alanda eğitim almaya karar vereceğini ve yaşı ne olursa olsun, becerisini geliştirip, o alanda önemli işler yaparak, ün sahibi olacağına işaret eder. Kötü alışkanlıklardan tamamen uzak yaşayan rüya sahibinin sağlığına aşırı ihtimam göstereceğini ve hem zihinsel, hem de fiziksel olarak çok uzun süreler sağlıklı bir hayat süreceğine de tabir edilir. Uğraş verilen alanda isim yapmak, saygınlık elde etmek ve başkalarının gözünde değerli, fikir danışılan, bilgi sahibi biri olarak görülmek manasına da tabir edilir.

Rüyada Bale Gösterisi İzlemek:
Birkaç gün içinde gelecek iyi haberler sayesinde kişinin hanesinde bir ferahlama olacağına ve kısa süreliğine de olsa sorunlardan uzaklaşarak daha sakin kalınacağına delalet eder. Rüya sahibinin umudunu yeniden filizlendirecek güzel gelişmelerin de habercisi olan rüya çilelerin sona ereceğinin müjdesini de verir demektir.

Rüyada Bale Görmenin Psikolojik Yorumu:
Genellikle fiziksel aktivitelerini fazlalaştıran insanların sürekli olarak vücut hatlarına odaklanmalarını ve iyi görünmek için daha da hırslı şekilde çalıştıklarını bildirir. Estetiğe olan düşkünlüğü sembolize eden rüya, kişinin aşırı mükemmeliyetçi yanına da vurgu yapar demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. KALBIM dedi ki:

    Siteye emeği geçen Admin saygılar.

  2. cobra dedi ki:

    Emeğinize sağlık hocam Admin

  3. ercandream16 dedi ki:

    Harika bir yazı Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle