Rüyada Baldız Görmek

Rüyada Baldız Görmek:
Rüyada baldız görmek, karışıklık ve karmaşa anlamına gelir. İşlerin bozulup, kördüğüm olmasına, rüya sahibinin kendini açıklama konusunda yetersiz kalıp yanlış anlaşılmasına ve kaba tabirle bir sürü tantana çıkmasına işaret edilir. Ortalığın karışması ve insanların birbirleri arasındaki saygı ve sevginin yitirilmesi, uyumun bozulması, olayların kızışmasına delalet edilir. Sakin, durgun ve yolunda giden hayatın bir anda gelgitlerle sarsılacağı ve bir bardak suda fırtınaların kopacağı bir süreç yaşanacak diye tabir edilir.

Rüyada Baldızla Evlenmek:
Büyük uğursuzluk olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin gereksiz yere moralinin bozulup, gülen yüzünün asılmasına ve tüm keyfinin kaçmasına ifade edilir. Her şey yolunda giderken işgüzar kimseler nedeni ile gereksiz yere strese girip, çok zor ve gergin günler geçirmeye delalet edilir.

Rüyada Baldızla Konuşmak:
Rüyada baldızla konuşmak, entrikaların içinde kalmaya ve çıkmaya çalıştıkça daha çok olayların içine gömülmeye işaret eder. Rüya sahibi büyük haksızlıklara uğrayacak ve bu nedenle de çevresindeki bazı kimselerle bağlarını kesip, iletişimini sonsuza dek koparacak demektir.

Rüyada Baldız Öpmek:
Rüya sahibinin beyhude yere girdiği işlerden ümitlenip, olmayacak hayallere kapılacağına ve sonradan da büyük hayal kırıklığı yaşayacağına delalet edilir. Kişi kendisine hayır getirmeyecek kimselere takılacak ya da işlere girecek, bu nedenle de ağır bedeller ödeyecektir.

Rüyada Kayınbirader Görmek:
Rüyada kayınbirader görmek, rüya sahibinin inandığı ve güvendiği kişilerden büyük zarar göreceği anlamına gelir. Onlara itibar etmesi nedeniyle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda çöküş yaşayacaktır diye işaret edilir.

Rüyada Kayınbirader ile Kavga Etmek:
Gerçek anlamına kısmen de olsa yakın sayılır çünkü rüya sahibinin bazı kişilerle anlaşmazlığa düşüp gerginlik yaşamasına ve bu nedenle de sinirlerinin yay gibi gerilmesine ifade edilir. Bu gergin durumdan rüya sahibinin en yakınındakiler de nasiplerini alacak diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. deadd dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. mavi_m dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. Ayla dedi ki:

  Beğendim. Admin

 5. cobra dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 6. göbekli adam dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle