Rüyada Balçık Görmek

Rüyada Balçık Görmek:
Rüyada balçık görmek, hayır ve iyilikle karşılaşmaya, sorunları çözmeye, güç kudret sahibi olmaya, geçmişin yaşattığı derin acıları unutmaya, biriken faizleri ve faturaları ödemeye, alım gücünün artmasına, işlerin düzene girmesine ve maddi imanların çoğalmasına işaret eder. Rüya sahibinin manevi çöküşten ve yaşadığı buhrandan kurtulmayı başaracağına, hayatına bakacağına ve geleceği için yeniden hayaller kurup, önüne yeni hedefler koyacağına işaret edilir.

Rüyada Balçık Çamur Görmek:
Rüyada balçık çamur görmek, kurtuluş olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin hayatında kendisinin bile hayal edemeyeceği ve aklından geçmeyecek sürpriz gelişmeler yaşanacağına, yaşamının güzelleşeceğine, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Balçıkta Yürümek:
Rüyada balçıkta yürümek, ne yazık ki iyi şeylere delalet etmez. Rüya sahibinin canının sıkılacağı haberler alacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine ve uğursuzluk dolu, kötü bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada Balçığa Batmak:
Rüyada balçığa batmak da musibetlere ifade edilir. Rüyayı göre kişinin çok tatsız olaylar yaşayacağına, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına bu nedenle de hastalanıp yatağa düşeceğine delalet eder. Kötü günlerin arka arkaya geleceği ile tabir edilir.

Rüyada Balçığa Düşmek:
Rüyada balçığa düşmek, gam, keder ve kasavet ifade edilir. Rüya sahibinin başından kara bulutların eksik olmayacağına ve kişinin hayatının belki de en berbat günlerini geçireceğine ifade edilir. Kişi, felaket gibi bir dönem geçirecektir diye delalet edilir.

Rüyada Balçıktan Kurtulmak:
Rüyada balçıktan kurtulmak, yüzün gülmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin tüm şanssızlığını ve kısmetsizliğini arkasında bırakacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına ve yaşamın güzelliğini yeni yeni fark edeceği şeklinde açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ayşe dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 2. selenay dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. ahlaksiz dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. nacopa dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 5. ugur dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

 6. ayhan dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 7. Serpil dedi ki:

  Tsk Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle