Rüyada Balarısı Görmek

Rüyada Balarısı Görmek:
Rüyada balarısı görmek, her şeyde yaşanacak verime işaret eder ve rüyayı gören kişinin hayatına gelecek bolluğa, zenginliğe yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ekonomik olarak çok rahat edeceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç birşeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine işaret edilir. Rüya sahibi, hep peşinde koştuğu olanakları elde edecek demek diye tabir edilir.

Rüyada Arı Görmek:
Rüyayı gören kişinin tüketiminin daha kolay hale geleceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, ekmeğinin artacağına, geçiminin rahat olacağına, kötü halinden eser kalmayacağına ve her şeyin iyi olacağına ifade edilir. Rüya sahibi zengin olacak ve miras edinecektir.

Rüyada Arı Sokması:
Rüya sahibine faydalı olacak onu menfaate, kazanca, işe ve paraya kavuşturacak, onu düze çıkaracak, rahata erdirecek ve iyi şartlarda yaşamasına vesile olacak bir insana rastlayacağına ve onun sayesinde kurtuluş yolunu bulacağına işaret eder.

Rüyada Arı Öldürmek:
Rüyayı gören kişinin günaha gireceğine, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına ve kötü günler yaşayacağına işaret edilir. Rüya sahibinin doğru olmayacak adımlar atması ve bu doğrultuda hareket etmesi nedeni ile zarara uğrayacağına alamet edilir.

Rüyada Arı Kovanı Görmek:
Rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına ve o kişiyle hayırlı ve uğurlu bir hayata merhaba diyeceğine işaret eder.

Rüyada Arı ve Bal Görmek:
Rüya sahibinin malında ve rızkında meydana gelecek fazlalık olarak işaret edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine şans getirecek ve onu yeni kısmetlere ulaştıracak yollar bulacağına, refah içinde olacağına, iyi bir yaşama kavuşacağına ve çok rahat şartlarda yaşayacağına alamet eder ve hayırlara vesile olacak işler yaparak kazancının katlanacağına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Cemal dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 2. osman dedi ki:

  Rüyada Balarısı Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. glkoguz dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 4. Serpil dedi ki:

  sağolun Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle