Rüyada Bal Yemek Görmek

Rüyada Bal Yemek Görmek:
Rüyada bal yemek hayırlı bir rüyadır. Pek çok şekilde işaret edilebilir. Rüyada bal yemek, eşler arasındaki sevgi ve saygıya dolayısıyla da ev içinde hakim olan mutlu hayata delalet ederken öte yandan da ağız tadına, neşeli ve hayat dolu olmaya, dinine bağlı kalmaya, haram yememeye, haram mala el sürmemeye, kıskanılacak ve imrenilecek kadar güzel olmaya, zenginliğe, herkesin gıpta edeceği işler yapmaya, saygınlığa ve makama sahip olmaya delalet eder. Rüyasında balı ekmeğe sürerek yiyen kişi deyim yerindeyse bir eli yağda, bir eli balda, hiç çalışmadan ve yorulmadan para sahibi olacaktır. Rüyada bal yediğini gören kişi çok eğitimli, görgülü ve zengin bir ailenin çocuğu olarak işaret edilir.

Rüyada Petekli Bal Yemek:
Rüyada petekli bal yemek rüya sahibi için gurbetten dönecek birine ve onunla ayrı kaldığı yılların acısını çıkararak doya doya özlem gidermeye işaret eder. Başka bir tabire göre bu rüyanın, rüya sahibinin gurbette olan ya da ayrı olduğu sevdiklerinden iyi haberler almasına delalet ettiği söylenir.

Rüyada Bal Yalamak:
Rüyada bal yaladığını gören kişinin rüyası, karşısına kendisi için çok hayırlı olacak bir kısmetinin çıkacağı şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi bu hayırlı kısmet ile dünya evine girecek demek demektir.

Rüyada Bal Kovanı Görmek:
Rüyada bal kovanı görmek peşi sıra gelecek aksiliklere ve kötü olaylara yorulur. Rüya sahibi zihni sinir haller yaşayacak diye ifade edilir.

Rüyada Bal Toplamak:
Rüyada bal topladığını gören kişi kısmetini topluyor demektir. Rüya sahibinin kendi işini kurup, kendi kendinin patronu olacağına ve kazancının da dolgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada Bal Almak:
Rüyada bal aldığını gören kişi yaptığı tüm yatırımlardan kar elde edecek ya da yeni bir ihaleye girecek ve bu işten büyük bir karla çıkacağına alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Berivan dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 2. Tuba dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bal Yemek Görmek..

 3. kartal_magduru_985 dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. berna dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 5. doktorNO dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 6. dcreina dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 7. Zeliha dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 8. GÜLSER dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bal Yemek Görmek..

 9. halil dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 10. Duygu dedi ki:

  Süper bi bölüm B kategorisine dahada genişletin Orhan

 11. Sema dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle