Rüyada Bal Yediğini Görmek

Rüyada Bal Yediğini Görmek:
Rüyada bal yediğini görmek, sağlık konularında herhangi bir sıkıntı olmadan yaşlanılacağına ve kişinin bundan sonraki hayatını zengin biri olarak geçireceğine yorumlanır. Bal yemek rızkın artışına ve her konuda iktidar sahibi olmaya alamet eder . Bekarlar için doğru bir kişi ile evlilik yapmaya ve çocuk sahibi olmaya işaretken, evli kimseler için de aile saadeti ve huzur anlamlarına gelir. Geçim sıkıntısı çeken veya parasal konularda darlık yaşayan kişiler için son derece müjdeli bir rüyadır ve kişinin eline geçecek olan beklenmedik yüklü bir paraya işaret eder.

Rüyada Bal Satmak:
Rüya sahibinin alacağı kötü ve üzücü bir haber nedeni ile buhrana gireceğini ve bir anda kendisini çok kötü bir ruh halinde bulacağını ifade eder. Ani gelişen bir durum ya da ölüm haberi gibi anlamlara da gelen rüya genel olarak iyiye yorulmaz ve gözyaşı dökülüp, keder içinde kalınacağına delalet eder. Kişi bedava bal verirse işyerini kapatır ya da iflas eder demektir.

Rüyada Üstüne Bal Bulaştığını Görmek:
Bir tanıdık vasıtası ile işe girmeye veya tanıdık bir kimse aracılığı ile evleneceği kişi ile tanışmaya delalet eden rüya, gelirin artışına da işaret edilir. Borçlu kimselerin bir süreliğine de olsa rahat bir nefes alacağını ve işlerini düzene sokabilmek için fırsat bulacağını da işaret eder. Üstüne başına, her yerine bal bulaşan kimseler çok şanslı olurlar ve hayatın hep iyi yanları ile tanışır demektir.

Rüyada Bal Yediğini Görmenin Psikolojik Yorumu:
Hayata hep iyi yanlarından bakmayı tercih eden kişileri ve yaşadığı kötü olaylara rağmen ümidini hiç kaybetmeyen insanları işaret eder. Bal yemek geleceğe yönelik güzel hayaller kurulduğunu, kişinin ailesi ve sevdikleri için her zaman yaşam kaynağı olduğunu ve güler yüzlülüğü ile de çok beğeni topladığını ifade eder. Mütevazi ve anlayışlı bir ruh halinin ifadesi olan rüya, iyi huyluluğun da göstergesi demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. osman dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. serengil dedi ki:

  Ben bu B yazısını begenırım

 3. Duygu dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 4. Adem dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 5. ADAM dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 6. polyana dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle