Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada Bal Kabağı Görmek:
Rüyada bal kabağı görmek, rüya sahibinin şok olacağı, aklının ucundan geçmeyecek, ihtimal dahi vermeyeceği bir gerçeği öğreneceğine yorulur. Bu gerçek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden biriyle ilgilidir ve sırrın ayyuka çıkması nedeni ile sır sahibi kişinin çok zor durumda kalacağı, üzüleceği ve sıkıntıya düşeceğine delalet edilir. Bu rüya, rüyayı gören kişiden ziyade onun yakınındaki bir kişi ile ifade edilir.

Rüyada Bal Kabağı Yemek:
Rüyasında balkabağı yediğini gören kişinin bütçesinin eşit olacağına yorulur. Yani geliriyle gideri tam denk demektir. Aldığı maaş kadar masrafı vardır ve kazancı, faturalarını ödemeye, geçimin sağlamaya ucu ucuna yetiyordur diye ifade edilir.

Rüyada Bal Kabağı Tatlısı Yemek:
Rüyada bal kabağı tatlısı yediğini gören kişi, kazanca sahip olacak, çektiği geçim sıkıntısından kurtulacak, rahata erecek, hayatı kolaylaşacak, maddi sıkıntısı da bitecektir diye ifade edilir.

Rüyada Bal Kabağı Tarlası Görmek:
Rüyada bal kabağı tarlası görmek, bereketin artacağına, nimetin çoğalacağına, huzurlu ve lüks bir yaşama işaret eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, borçlarının kalmayacağına böylelikle mutlu günler yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Kabak Tatlısı Görmek:
Rüyada kabak tatlısı görmek, güzel ve sürpriz gelişmelere delalet  eder. Bu durum rüya sahibinin hayatının kolaylaşmasına, moralinin de yerine gelmesine işaret edilir.

Rüyada Kabak Görmek:
Rüyada kabak görmek,büyük nimettir. Rüyayı gören kişinin şansının açık, geleceğinin parlak, huzurunun da yerinde olacağına yorulur. Kişi, sorunsuz, sessiz, dingin ve mutlu bir hayat geçirecek diye tabir edilir.

Rüyada Kabak Dolması Görmek:
Rüyada kabak dolması görmek iyi değildir, keyfin ve huzurun kaçmasına, rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacak bazı olumsuz olayların yaşanacağına fakat sabrı ve inancı sayesinde durumun uzun sürmeden atlatacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. elmass dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 2. myway dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 3. erdinc dedi ki:

  Rüyada Bal Kabağı Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 4. dayy dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 5. DEMIR dedi ki:

  Çok sağol yaa. B dahada ekleyin:D

 6. ensaerva dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 7. yakamoz dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 8. suat dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

 9. heyyy dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 10. gulsunbul dedi ki:

  Çok çok güzel B

 11. ahlaksiz dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 12. lcolak_1984 dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 13. isme gerek yok dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle