Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada Bal Arısı Görmek:
Rüyada bal arısı görmek iş adamı ya da ticaret hayatında hızla ilerleyen bir erkek ile tabir edilir. Bu kişi, işine sadık, işçisinden önce ofise giden, işçisinden sonra çıkan, deli saçması kararlarla değil, bilgi birikimi ile hareket edip, aynı zamanda danışmanlarından fikir alarak adım atan, işinde stratejiler ve planlar geliştirerek hareket eden bu sayede de çok başarılı olan, azimli ve kararlı kişi şeklinde ifade edilir. Rüyanın işaret ettiği bu kişi, onca variyete ve başarıya rağmen hiçbir zaman kibirlenmeyen ve öteki dünyayı unutmadan, hayır yaparak, kulluk görevini ihmal etmeyen kişi demektir. Rüya sahibi bal arısı ailesi ya da sürüsü görürse, hayatını lüks içinde geçirecek diye tabir edilir.

Rüyada Bal Arısı Öldürmek:
Rüya sahibinin bir anlık hatası nedeni ile ticaret hayatında büyük bir bozguna uğrayacağına ya da herkese faydası olan, büyük bir kişinin ölmesine delalet eder.

Rüyada Bal Arısı Sokması:
Dilleri zehir gibi olan kişilere delalet eder. Bu kişiler rüya sahibine iftira atma taktiği ile sadece dilde zarar vermek isteyen kişiler olarak ifade edilirler.

Rüyada Bal Arısı Kovanı Görmek:
Aile hayatında çiftlerin birbirinden razı olmasına ve afiyet içinde geçinmelerine delalet ettiği gibi öte yandan da rüya sahibi için servet ya da zenginlik sahibi olmasına delalet eder.

Rüyada Bal Görmek:
Büyük şans ve kısmet yakalamak şeklinde işaret edilir. Rüya sahibinin işlerinde hayır vardır ve hep bol kazanç elde edecektir. Tüm işlerinin de rast giderek, turnayı gözünden vuracağına yorulur.

Rüyada Bal Yemek:
Dargınlıkların bitmesine, hasret çekenlerin kavuşmasına delalet  eder. Rüyasında bal yediğini gören kişi kendisi için, kalbinde kanayan bir yarasına deva bulacak ve eksik kalan bu yanını tamamlayarak kendi özüne kavuşacaktır diye alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. berkay dedi ki:

    elinize sağlık gok güzel Rüyada Bal Arısı Görmek

  2. glkoguz dedi ki:

    cok güzel Rüyada Bal Arısı Görmek

  3. ŞERİFE dedi ki:

    istek konu alıyormusunuz Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle