Rüyada Bakliyat Görmek

Rüyada Bakliyat Görmek:
Rüyada bakliyat görmek, müjde ve sevinç olarak işaret edilir. Rüyayı gören kişinin ideallerinin peşinden yorulmadan koştuğuna ve er ya da geç hayallerine, amaçlarına ve beklentilerine ulaşacağına işaret edilir. Rüya sahibinin büyük umutlarla girdiği yatırımlardan yana olumlu ve güzel gelişmeler alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve yüzünün gülmesini sağlayacak şekilde başarı ve kar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Bakliyat Almak:
Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına, işindeki verimin ve bereketin artmasına, kazancının çoğalmasına, rızkının genişlemesine ve hayatının çok daha kolay hale gelmesine delalet edilir. Rüya sahibi hem maddi olarak hem de manevi olarak güç elde edecek ve zenginliği bulacak diye tabir edilir.

Rüyada Bakliyat Kurdu Görmek:
Rüyayı gören kişinin yükselmesine ve ilerlemesine mani olmak isteyen, mutluluğunu tabiri caizse baltalamaya çalışan, ekmeğinden, malından ve parasından çalmanın planlarını yapan kötü kalpli ve art niyetli bir kişinin varlığına işaret edilir.

Rüyada Bakliyatın Böceklenmesi:
Rüyada bakliyatın böceklenmesi ile bakliyat kurdu aynı anlamalara delalet edilir. Rüyayı gören kişinin sırtından geçinmek için ona her türlü zararı vermekten geri durmayacak bir kişiye işaret eder. Rüya sahibinin bu kimse nedeni ile parasından ve malından kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kuru Bakliyat Görmek:
Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına işaret edilirken bir diğer yandan da bu rüya pek çok şekilde yorumlanabilmektedir. Çünkü rüyada görülen kuru bakliyatların her biri değişik anlamlara gelir. Örneğin kuru fasulye görmek iyi değilken nohut görmek çok hayırlı demektir.

Rüyada Hububat Görmek:
Rüyayı gören kişinin geçim derdinin biteceğine, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin eline geçecek fırsatlar sayesinde kazançtan yana yüzünün güleceğine yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. tülayım dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 2. rose dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 3. Ezgi dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 4. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  Harika B

 5. Ferhat dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 6. suat dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 7. Oyanur dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 8. rose dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 9. herkul dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 10. ahmetkutukoglu dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 11. Bu adam dedi ki:

  cok güzel bir site B kategorisi hemde

 12. kizilay dedi ki:

  Beğendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle