Rüyada Baklava Yediğini Görmek

Rüyada Baklava Yediğini Görmek:
Rüyada baklava yediğini görmek, kişinin alacağı müjdeli ve sevindirici bir habere alamet eder. Bu rüyayı gören kişi uzun süredir beklediği bir haberi alarak özel ve iş hayatında bazı değişiklikler yaşar diye tabir edilir. Bu değişiklikler kişinin hayrınadır. Özellikle terfi bekleyen kimseler için bu rüya, makam ve mevki sahibi olmaya, maddi kazanç elde etmeye, aile hayatında huzur ve muhabbete, elde edeceğiniz güzel ve hayırlı işlere işaret etmektedir.

Rüyada Baklavacı Görmek:
Rüyada görülen baklavacı size güzel haberler getirip götüren hayırlı bir kimse demektir. Bazen de bu rüya insanlara yol gösteren, onların yapacakları yanlış işlere engel olan temiz kalpli ve iyi huylu bir adamın habercisi olarak yorumlanır. Rüyasında baklavacı ile konuşan böyle bir adamla tanışarak onunla arkadaş olur demektir.

Rüyada Baklava İkram Etmek:
Rüyada baklava ikram etmek, kişinin insanlara çeşitli yardımlarda bulunmasına, hatalar yapan kimselere yol göstermesine delalet eder. Bu rüya bazen de kazandığı paraları hayır yolunda harcayan ve herkese güzel bir davranış sergileyen hayırlı ve iyi bir adama delalet eder. Baklava ikram etmek tatlı dile ve yumuşak huya da tabir edilir.

Rüyada Bir Tepsi Baklava Satın Almak:
Rüyasında bir tepsi baklava satın alan kimsenin eline çok miktarda mal geçer. Bu rüya kendinize gayrimenkuller satın alacağınıza ve bunları sonradan satarak zenginleşeceğinize işarettir. Bu rüya genellikle maddi kazanca delalet etmektedir. Bu nedenle böyle bir rüya iş hayatında başarılı atılımlar ve çalışmalarınızdan alacağınız büyük kazançlar olarak yorumlanır.

Rüyada Baklava Pişirmek:
Rüyada baklava pişiren kişi geleceğe yatırım yapar. Bu rüya elinize geçecek paraları biriktirerek ileride rahat bir yaşam süreceğinize ve mutlu bir aile yuvasına kavuşacağınıza delalet eder. Baklava pişirmek bazen de makam ve mevki sahibi olmaya, terfi almaya veya uzun süredir beklediği bir haberi almaya da tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. hümeyra dedi ki:

  Beğendim. Admin

 2. Mahmut dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 3. gaffar dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. Ayla dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Baklava Yediğini Görmek yazılarınız güzel

 5. Aysen dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 6. Zeren dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 7. trilogy dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle