Rüyada Bakla Görmek

Rüyada Bakla Görmek:
Rüyada bakla görmek, uğur, şans, kısmet, rızık, nimet, yeni ve değerli eşyalar olarak işaret edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca ekmeğinin ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına işaret eder. Hane içinde yaşanacak mutluluklara, müjdeli haberlere, kutlamalara, hayırlı tekliflere ve davetlere yorumlanır. Rüyada bakla görmek, rüyayı gören kişinin hayatından razı olacağı kadar güzel ve hayırlı günleri olacağına alamet eder.

Rüyada Kuru Bakla Görmek:
Rüyada kuru bakla görmek, hayırlara işaret eder. İyi ve güzel şekillerde delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, çektiği zahmetten ve çileden kurtulacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine, keyfinin de yerine geleceğine işaret edilir.

Rüyada Bakla Yemek Görmek:
Rüyada bakla yediğini görmek, kısmetin ve şansın kapanmasına, gelir kaynaklarının yok olmasına, çok sıkıntılı günlerin yaşanacağına, ekmeğin kesileceğine, alacaklıların kapıya dayanmasına delalet eder. Bu nedenle de kişinin hayatında sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Bakla Görmek:
Rüyada yeşil bakla görmek, sağlıklı, neşeli ve huzurlu olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin kafasını takacağı, içine dert edeceği hiçbir önemli ve çözümsüz sorunu bulunmayacak, ekmeği ve kazancı da rahat yaşamasına olanak verecek miktarda olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Bakla Almak Görmek:
Rüyasında bakla aldığını gören kişi, büyük ve karlı bir iş teklifi alacak, bu şansı akıllıca ve olabildiğince kendi lehine kullanacak bu sayede de hayatının en karlı işini yapmış olacak diye tabir edilir.

Rüyada Fasulye Görmek:
Rüyada kuru fasulye görmek, uğursuzluk olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin başına türlü işler geleceğine, sıkıntı ve zorluk yaşayacağına delalet eder. Rüyada taze fasulye görmekse tam tersine şans ve kısmet olarak yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. elif dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 2. mine_arslan_198 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. ayse dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 4. erkan dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 5. Ferhat dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 6. ahlaksiz dedi ki:

  Rüyada Bakla Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

BİR YORUM YAZ
site ekle