Rüyada Bakkal Görmek

Rüyada Bakkal Görmek:
Rüyada bakkal görmek en genel anlamı ile kişinin etrafında bulunan diğer kişilere karşı dikkatli davranmasına bu durumda insanlara sürekli olarak taviz vermekten vazgeçilmesi gerektiğine ve kişinin etrafında bulunan herkese güvenmesi durumunda çeşitli sorunlar yaşayarak bazı problemlerin geri dönüşü olmayan bir şekilde hayatımıza girmesine delalet eder. Bu açıdan dikkatli olunması gerekmektedir. Aynı zamanda bir kişinin rüyasında bakkal görmesi genel olarak karşısına hayırlı ve kendisine uygun bir kısmetin çıkacağına işarettir. Rüyada bakkal görmek kişinin ömrünün uzun olacağına ve sağlıklı bir hayat süreceğine alamet edilir.

Rüyada Bakkala Gitmek:
Bir kişi rüyasında bakkal dükkanına gittiğini görürse bu rüya o kişi için olumlu ve hayırlı bir şekilde delalet edilir. Bu rüyayı gören kişinin uzun bir aradan sonra elinin bollaşacağına bu durumda evine ve kendisine yeni eşyalar satın alarak mutlu olacağına aynı zamanda çeşitli şekillerde etrafındaki kişilere karşı cömert bir tavır çizdiğine alamet eder. Bu açıdan rüyasında bakkala gittiğini gören bir kişinin özellikle yeni bir şeyler satın alınacağına işaret edilir.

Rüyada Bakkaldan Yiyecek Almak:
Rüyasında bakkala gittiğini ve oradan bazı besin maddelerini evine getirdiğini gören bir kişinin yakın zaman içerisinde uzun zamandır beklediği bir işinin olumlu sonuçlanacağı söylenir. Genel olarak bu maddi anlamda bir iştir. O yüzden oldukça olumlu bir şekilde alamet edilir. Bakkaldan yiyecek alan bir kişinin kısa zamanda eline yüklü miktarda bir para geçeceği ve bu paranın helal yollardan kazanılmış bir para olduğu söylenmektedir.

Rüyada Kapalı Bakkal Dükkanı Görmek:
Bir kişi rüyasında gitmiş olduğu bakkal dükkanının sıkı sıkıya kapalı olduğunu ve bu yüzden bir türlü içeri giremediğini görüyorsa bu rüya o kişi için pek hayırlı sayılmaz. Genel olarak uzun zamandır para bulunamayacağına ve buna bağlı olarak kişinin hayatının çeşitli şekillerde tehlike altına gireceği delalet edilir. Aynı zamanda yiyecek ve besin maddesi açısından birçok zorluğun yaşanması muhtemeldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. akrep dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 2. SeLim dedi ki:

  cok güzel Rüyada Bakkal Görmek

 3. Sardunya dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 4. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 5. kutlu dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 6. gul dedi ki:

  Emeğinize sağlık Orhan.

 7. refaba_2014 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle