Rüyada Bakır Görmek

Rüyada Bakır Görmek:
Rüyada bakır görmek genel olarak olumlu bir şekilde ifade edilmektedir. Rüyada görülen bakır gücü temsil etmektedir. Kişinin güçlü bir yapısı olduğunu ya da herhangi bir durumda büyük gelişmeler yaşayarak güçleneceği işaret edilebilir. Aynı zamanda rüyada görülen bakır herhangi bir yerden gelecek olan yüklü miktardaki mala işarettir. Eğer rüya sahibi zaten zenginse bu malların ve paraların tümünü elinde tutmaya alamet eder. Rüyada görülen bakır aynı zamanda etrafınızda bir düşmanınız olduğuna ve bu düşmandan gelecek çeşitli zararların varlığına ve tehlikesine delalet edilir.

Rüyada Bakır Tel Görmek:
Rüyada görülen bakır tel son zamanlarda şansınızın büyük oranda olumlu bir şekilde ilerlediğine bu durumda şans oyunları oynayarak büyük miktarda mal kazanabileceğinize bu durumda bu şansınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğine delalet eder. Rüyada görülen bakır tel aynı zamanda uzun zamandır istediğiniz bir olayın gerçekleşeceğinize istediğiniz şekilde muradınıza ereceğinize delalet eder. Hayırlı bir rüya olduğu alamet edilir.

Rüyada Bakır İşlemesi Görmek:
Bir kişinin rüyasında bakır işlediğini görmesi o kişinin sanat dallarına olan yatkınlığını işaret etmektedir. Bu kişinin yakın zamanda sanat alanında önemli bir gelişme yaşayarak yeteneklerini geliştireceğine ve bu durumda sanat alanında çeşitli başarılı çalışmalara imza atacağı anlamına gelir.

Rüyada Bakır Para Görmek:
Bir kişinin rüyasında bakır para görmesi etrafındaki insanlara karşı dikkatli olması anlamına yorumlanır. Çünkü etrafında kendisine yakın olarak hissettiği bazı kişilerin kendisine düşmanca ve gereksiz ithamlarda bulunabilmeleri söz konusudur. Rüyada görülen bozuk para genel olarak kişinin yakın zaman içerisinde etrafından çeşitli durumlarda boş laf işitmesi anlamına gelir. Dikkatli olunması çok önemlidir. Ayrıca kişinin bu sözlere karşı kayırsız kalacağı ve ciddiye almayacağı işaret  edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ASUMAN dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 2. HAKAN dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Bakır Görmek

 3. cnyt8784 dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 4. anay_1978_uzptt dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 5. fuat dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 6. astraa dedi ki:

  Beğendim. Admin

 7. papatya88 dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Orhan…

BİR YORUM YAZ
site ekle