Rüyada Bakir Görmek

Rüyada Bakir Görmek:
Rüyada bakir görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, işlerinde çok ileri bir düzeye çıkacağına ve kimsenin girmek istemediği farklı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Bakire Görmek:
Rüya sahibinin, aile hayatında ortaya çıkan bir sorunun iş hayatına ya da eğitim hayatına çok büyük darbe vuracağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine ve kazancını arttıracağına alamet eder.

Rüyada Bakire Olmadığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin, eğitim hayatında kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağına, bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, sevdiği bir kişinin yaptığı bir hatadan ötürü ortaya çıkan kötü bir durumu çözüme kavuşturacağına ve ortalığı sakinleştirerek insanların arasını bulacağına delalet eder.

Rüyada Genç Erkek Görmek:
Rüya sahibinin durumuna bağlı olarak farklı şekillerde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, evli birisi ise yakın bir zaman içinde deyim yerindeyse kendisini mutluluktan havalara uçuracak bir haber alacağına rivayet eder. Eğer kişi, bekar birisi ise uzun zamandan beri beklediği bir konu hakkında çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Delikanlı Görmek:
Rüyayı gören kişiye bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Rüya sahibi, bir erkek ise çok rahat ve güzel bir hayata sahip olacağına ve büyük kazançlar elde ederek mal mülk elde edeceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi, genç bir kızsa, yaptığı tüm işlerde başarıyı yakalayacağına ve mutlu olacağına delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. hilal dedi ki:

    Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

  2. hümeyra dedi ki:

    tek eksik olan resimler. Admin

  3. YaVuZ dedi ki:

    çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle