Rüyada Bakan Görmek

Rüyada Bakan Görmek:
Rüyada bakan görmek, rüya sahibi için işlerinden olumsuz haberler gelmesine ve bundan sonra uzun bir süre de bu olumsuzlukların sürüp gitmesine tabir edilir. Rüya sahibi bu aralar çok kısmetsizdir ve başında bir uğursuzluk, bir şansızlık gezip duruyor demektir. Rüyada bakan görmek, bazı olumsuzlukların gelmesi ile birlikte buna ters orantılı olarak bazı sıkıntılarında ortadan kalkmasına işaret eder. Yani Allah bir kapıyı açıp ötekini kapatırken aynı zamanda da tersi şekilde kapattığı başka kapıları açacak demektir. Sevinç ile hüzün aynı anda yaşanacak diye delalet eder.

Rüyada Bakan Olduğunu Görmek:
Rüyada bir devlet adamı olduğunu görmek her zaman hayırlılara tabir edilir. Rüya sahibi için ferahlık ve esenlik anlamına gelir. Ayrıca resmi bir kurumdan gelecek olan güzel ve olumlu bir işe delalet eder. Rüya sahibinin devlet kapısında imzaladığı bir kâğıt ile ilgili güzel bir haber çıkabilir ya da rüya sahibi devlet memuru olabilir demektir.

Rüyada Bakan ile Sohbet Etmek:
Rüya sahibinin işinde çok önemli bir koltuğa oturup son adam olacağına ya da çok yetkili bir memurluk işine getirileceği ile işaret edilir. Makamın ve rütbenin artmasına yorulur.

Rüyada Bakan Görmek ve Konuşmak:
Rüya sahibinin bir işini halledebilmesi için çok zor durumda kalmasından ötürü çevresi geniş, sözü geçen bir kimseden yardım almasına delalet eder. Rüya sahibi bütün kapıları zorlamış olmasına rağmen çare bulamadığı için böyle bir yola başvurmak zorunda kalacak diye tabir edilir.

Rüyada Başbakan Görmek:
Borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, düze çıkıp rahata kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibi işinde çok başarılı olacak ve yaptığı işle anılacak aynı oranda da gelirinde büyük bir artış elde edecektir. Kuruntular, korkular ve endişeler geride kalıyordur..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. SeLim dedi ki:

    Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

  2. yusuf_balel dedi ki:

    önemli bilgiler Admin

  3. memheet_ata_979 dedi ki:

    Yureginize saglik Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle