Rüyada Bahşiş Görmek

Rüyada Bahşiş Görmek:
Rüyada bahşiş görmek, çıkarcı kişilerle çevrelenmiş olan rüya sahibinin maddi olarak sürekli olarak kullanıldığına ve bunun farkında olmasına rağmen, insanları kırmamak için duruma müdahale etmediğine, ancak ailesinden bu konuya ilişkin ciddi uyarılar alacağına işaret eder. Bahşiş gören kişi bir bayansa, karşı cinsle ilişkilerinde aşırı kavgacı olur ve menfaatçi davranması nedeni ile ilişkileri uzun sürmez. Devamlılığı olmayan işlerle uğraşılacağına, hayal edilen kariyere ulaşmak için çok fazla çaba ve sabır gösterilmesi gerektiğine işaret eden rüya, ailesinden aldığı parayla geçinen ve konforlunu bozmamak için işe girip çalışmayı reddeden erkek evlatlara da tabir edilir. Bir konuda at gözlüğü ile bakıldığına ve körü körüne inat ederek olayı çözümsüz hale getiren rüya sahibinin stres içine girip rahatsızlanacağına da alamet edilir.

Rüyada Bahşiş Vermek:
İşe girmek için aracı bulmaya çalışmaya, mevkisini beğenmeyen kişinin gözünün çok yukarılarda olmasından dolayı kuralları çiğneyerek kendisini göstermek isteyeceğine delalet eder. Sonuçlarının iyi olacağını düşündüğü bir konuda rüya sahibinin beklenmedik bir hayal kırıklığı neticesinde mutsuz olacağını da bildiren rüya, arkadaşlıklarda aşırı bencil davranışlarda bulunmanın giderek kişiyi yalnızlığa iteceğine ve etrafındaki kişilerin her geçen gün daha da azalmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Bahşiş Almak:
İşini bilen biri sayesinde makamını güçlendirmek ve kişinin ticaret hayatını istediği konuma getirmekte kendisine yardımcı olacak bir ortakla çalışmaya başlamasına delalet eder. Bahşiş aldığını gören kişi genç ise, ailesinden gelecek önemli bir miktar parayı sermaye olarak kullanarak erken yaşta kendi işini kuracak demektir. Yaşlı kişiler için hayattayken miras paylaşımı yapacaklarına işaret eder.

Rüyada Bahşiş Görmenin Psikolojik Yorumu:
Paraya aşırı düşkün ve maddiyatçı tutumu ile belirginleşen karakteristik özellikleri işaret edilir. Kişinin kendisini düşünerek hareket ettiğini ve bencilce davranmaktan dolayı yalnız bir hayat sürdüğünü, çıkarlarına ve menfaatine uygun yaşamak adına sevdiklerini bile gözden çıkartabilecek kadar katı olduğuna yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. intelv2 dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. erdem dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 3. berna dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 4. kartal_magduru_985 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 5. akvaryum dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 6. akanborsaci dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

BİR YORUM YAZ
site ekle