Rüyada Bahçeli Ev Görmek

Rüyada Bahçeli Ev Görmek:
Rüyada bahçeli ev görmek, eğer bahçe yeşil ve güzelse oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen bahçeli ev namuslu olmaya, hayırlı ve iyi evlatlara, ahlaklı bir kadına, ilim öğrenmeye, isteklerin gerçekleşmesine, muradına ulaşmaya delalettir. Eğer evin bahçesi yıkık ve ağaçlar soluksa bu rüya insanın hayatını gözden geçirmesi gerektiğine ve yaptığı hatalara yönelik bir uyarı demektir.

Rüyada Müstakil Ev Görmek:
Bu rüyayı gören kişinin hayatı bereketle dolu ve hayırlı geçer demektir. Beklentileri gerçekleşir, istekleri kabul edilir, sağlıklı geçen bir ömre, güzel dostluklara, insanlar tarafından sevilmeye, kudret ve güç sahibi olmaya, aşk ilişkisine, helalinden para kazanmaya, korktuğundan emin olmaya işarettir. Müstakil ev bazı yorumculara göre ise zorlukla ve sıkıntı yaşayarak güç elde etme, çokça mal biriktirmeye delalet edilir.

Rüyada Bahçeli Bir Eve Taşınmak:
Rüyasında bahçeli bir eve taşınan kişi içinde bulunduğu zor durumlardan, eğer borcu varsa borcundan, düşmanlarından ve kötü niyetli insanlardan kurtulur. Bu rüya her anlamda feraha erme ve tüm sıkıntıların yok olması anlamındadır. Bu rüyayı gören kişinin kötü talihi dönerek birçok alanda başarı kazanır. Güzel talihe, şansın artmasına, karşısına çıkacak yeni bir gönül ilişkisine de tabir edilir.

Rüyada Bahçe İçinde Ev Görmek:
Rüyasında yemyeşil bir bahçe içinde ev gören kimsenin bu rüyası onun dünya ve ahiretidir. Bu rüya o kişinin güzel bir ömür geçireceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, yakında duyacağı neşeli haberlere, her anlamda üzüntü ve dertlerinin son bulup daha ferah bir hayat geçirmeye yorulur. Bu rüyayı görenin dilek ve istekleri varsa yakında gerçekleşir demektir.

Rüyada Bahçe Görmek:
Bu rüya bahçenin durumuna göre yorulur. Eğer bahçe yeşil ve güzelse, bereketli bir rızık, isteklerin gerçekleşmesi ve rahat bir ömre; eğer bahçe kötü durumda ve bakımsızsa hatalar işlemeye, fakat daha sonra bu hatalardan dönerek pişman olmaya alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. niyazi dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. xado dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 4. alev dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 5. fatma dedi ki:

  Tsk Admin

 6. kerem dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 7. trilogy dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 8. ece dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Bahçeli Ev Görmek yazıları çok güzel..

 9. KaderimNET dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 10. recep dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 11. macintosh dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Orhan

 12. yasemin dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle