Rüyada Bahçe Sulamak Görmek

Rüyada Bahçe Sulamak Görmek:
Rüyada bahçe sulamak, rüyayı gören kişinin açık yürekli, temiz kalpli, dini inancı kuvvetli ve iyi bir insan olduğu anlamına gelir. Hak yolunda makbul ve güzel işler yapmaya, bundan dolayı vicdan rahatlığı içinde olmaya, hakka yaklaşmaya, manevi olarak da güçlenmeye delalet eder. Rüya sahibinin yaptığı hayır işlerinden duyduğu huzuru ve hazzı başka hiçbir şeyden alamadığına ve bundan asla vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Bahçe Suladığını Görmek:
Bir kişi rüyasında bahçe suladığını görse o kişi herkesin hayır duasını ve takdirini alacak işlere niyetlenecek diye tabir edilir. Rüya sahibinin insanların yüzünü güldüreceği ve onlara şifa olacağı işlere girişeceğine ve amacına ulaşarak hem ihtiyaç sahiplerini hem de kendini mutlu etmeyi başaracağına delalet edilir.

Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak:
Çok hayırlıdır. Bolluk ve bereket olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işlerindeki başarısının artacağına buna bağlı olarak da terfi ederek daha fazla gelir elde edeceğine işaret eder. Maddi imkanların daha fazlasına kavuşmaya ve geçim derdinden kurtulmaya delalet edilir.

Rüyada Bostan Sulamak:
Rüyayı gören kişinin özel hayatı ve ev yaşantısı ile tabir edilir. Aile bağlarını güçlendirmeye yönelik adımlar atmaya, hane içinde aile bireyleri ile dayanışma, birlik, sevgi ve saygı içinde yaşamaya, hoşgörüye, anlayışa ve hoş sohbete delalet eder. Özellikle de eşler arasındaki muhabbetin koyu olacağına delalet edilir.

Rüyada Ağaç Sulamak:
Rüyada ağaç sulamak da bahçe sulamak kadar hayırlıdır ve hemen hemen aynı anlamlar geldiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin elinin bolluğuna, cömert kişiliğine, paylaşımcı bir karakteri olduğuna, her can için çabaladığına ve en büyük mutluluğu başkalarını mutlu etmekte bulduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin varını yoğunu en fazla iyilik yapmak için kullanacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. DEMIR dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 2. isme gerek yok dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 3. akanborsaci dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 4. Hatice dedi ki:

  Rüyada Bahçe Sulamak Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 5. Sıla dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 6. aşk dedi ki:

  Beğendim. Orhan

 7. Su Damlası dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle