Rüyada Baharat Görmek

Rüyada Baharat Görmek:
Rüyada baharat görmek, şanssızlık ve uğursuzluk olarak işaret edilir. Rüya sahibinin karşısına art niyetli ve kötü kimselerin çıkacağına, bu kişiler sayesinde malını ve parasını kaybedeceğine, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine alamet eder. Aksilik ve sıkıntı olarak delalet edilir. Rüya sahibinin keyfinin kaçacağı, moralinin bozulacağı eve kapanıp kalacağı bazı problemler yaşayacağı bu nedenle de uzun süre insan içine çıkamayacağına yorumlanır.

Rüyada Baharat Yemek:
Rüyasında baharat yediğini gören kişinin rüyası, gelir kaynaklarının kuruyacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine işaret edilir. Rüya sahibi uzun süre gözünün yaşını silemez olacatır.

Rüyada Baharat Almak:
Rüyada baharat almak, rüya sahibinin yan gelip yatacağı, istediği şekilde harcama yapacağı, canı nereye gitmek isterse oraya gideceği, ne almak isterse onu alacağı şeklinde işaret edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağı, elinin bollaşacağı, kesesinin ağırlaşacağına delalet edilir.

Rüyada Baharat Koklamak:
Rüyada baharat koklamak, fırsat kapılarının açılmasına delalet eder. Rüya sahibinin çok şanslı olacağı bir dönemin geldiği ve eğer seçimlerini doğru yapıp, eline geçen şansı iyi değerlendirirse çok kazançlı olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Birine Baharat Vermek:
Rüya sahibinin çalışkanlığı, ahlaklı oluşu, saygılı ve güzel davranışlarıyla, kendisi hakkında kötü düşünen kişileri mahcup edeceğine ve yanıltacağına işaret eder.

Rüyada Baharatçı Görmek:
Rüyasında baharatçı gören kişi zengin olacak demektir. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak delalet edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceği, beklentilerinin gerçekleşeceği ve umutlarının boşa çıkmayacağı ile tabir edilir. Şansın, bereketin ve verimin artacağı günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Karabiber Görmek:
Rüyada karabiber görmek, geleceğini, sahip olduklarını ve hayatını garantiye almak isteyen bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır ve rüya sahibi kötü günlere karşı önlem almayı tercih eden kimse olarak yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. maya dedi ki:

  cok güzel Rüyada Baharat Görmek

 2. refaba_2014 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 3. love dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. osman dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 5. Elif Demir dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 6. fIash dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 7. dayy dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 8. Aysen dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 9. alps007 dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle