Rüyada Bahar Görmek

Rüyada Bahar Görmek:
Rüyada bahar görmek, işlerin iyi gideceğine ve üzüntü duyulan bir durumdan kısa sürede kurtulup rahat nefes alınacağına işaret eder. Yeni gelişmeler sayesinde mevcut hayatın yönünü değiştirme gücünü kendisinde bulacak olan rüya sahibi evli ise bebek haberi alır demektir. Bekarlar için de kendisini doğru şekilde ifade edebileceği ve kalben çok mutlu olacağı bir ilişkiye başlanılacağını haber verir. Bahar, her türlü müjdeyi içinde barındıran güzel bir rüya olduğu gibi, rahatsızlıklardan arınmanın, sağlık içinde yaşamanın ve gelecek günlerin umut dolu olacağının müjdesini verir. Sezgileri ile hareket eden rüya sahibinin işini büyütmek konusunda kolayca hareket edebileceğini ve her zaman mutlu bir ruh halinde yaşayacağını da delalet eder.

Rüyada Bahar Mevsiminde Olduğunu Görmek:
Kış mevsiminde iken rüyasında bahar gören kimselerin üzüntüleri hafifler ve işler beklenmedik şekilde iyileşir. Anne veya baba tarafının akrabaları ile sorunları olanların araları düzelir. Maddi yatırım yapan ve kaybeden, yahut borcu olup ödeme sıkıntısı çekenler için ailenin vereceği bir destek sayesinde yüklü para alınır ve kişi sorunlarından kurtulur. Mahkeme sonucu bekleyenler için müspet kararlara, hapis hayatı çekenler için de erken tahliyeye işaret edilen rüya, yapılan hatalardan kıl payı kurtulunacağına ve kişinin şansının yaver gideceğine de delalet eder.

Rüyada Bahar Ayı Görmek:
Alınacak kararların kişiyi iş hayatında daha da ileriye götüreceğine ve gelecek konusunda yardım alınacak ileri görüşlü yaşlı bir kimseye işaret eden rüya, maddi olarak da zengin bir kimsenin himayesi altına girmenin işaret eder. Son derece hayırlı olduğu gibi, özgürlük mücadelesini kazanmak, esaretten kurtulmak ve kendi kararlarını alarak ayakta durmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Bahar Görmenin Psikolojik Yorumu:
Genellikle zaafları olan kimselere delalet eder. Güzelliğe veya maddiyata karşı engel olunamayan zaafların kişiyi yönetmeye başladığını ve bu nedenle sağlıklı düşünemeyen rüya sahibinin hayatını yönlendirmek konusunda acemilik çekip zorlandığını tabir eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. orhn88 dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bahar Görmek..

 2. hümeyra dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. refaba_2014 dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 4. anay_1978_uzptt dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 5. mev64 dedi ki:

  Bende begendim. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle