Rüyada Bağlamak Görmek

Rüyada Bağlamak Görmek:
Rüyada bağlamak, aile bağları ile ilgili hassasiyeti olan rüya sahibinin, tüm ebeveynleri ve aile çevresiyle uyum içinde yaşayacağına ve her türlü koşulda birlik, beraberliği sağlayacağına alamet eder. Kişinin ailesindeki kişilerin iş yaşamalarını düzene sokmak konusunda onlara yardımcı olacağını, işsiz olanlara iş bulacağını ve özellikle maddi durumu kötü olan kişilere karşı fedakarlıklarda bulunacağını bildirir. İş konusunda da ailesiyle beraber adım atmayı tercih eden rüya sahibinin evlenerek kendisine daha düzenli bir hayat yaratmasına da delalettir.

Rüyada Ayakkabı Bağcığı Bağlamak Görmek:
Özgürlükten vazgeçmek veya kişinin özgürlüğünü tehdit edecek bir durumla karşılaşması anlamına gelir. Kendisine iş kurarak sorumluluk almak isteyen rüya sahibine ailesinden de destek geleceğine ancak mali konularda isteklerini yerine getirmek için gerekli sermayeyi bulmakta zorlanacağı için bir müddet daha beklemesi gerektiğine de yorumlanır. Ayakkabı bağcığı bağlayanlar bekarsa evlenir ve iş konusunda da yönetici konumuna gelerek daha fazla sorumluluk üstlenir demektir.

Rüyada Kuşak Bağlamak Görmek:
Beline kuşak bağladığını gören genç kızlar zengin bir kısmetle evlenirler. Evli bayanlar için eşlerinin gözünde değerlerinin yüksek olacağına, aşkla bağlandıkları bir evlilik sürdüreceklerine ve sağlıkla dolu bir hayata delalet eder. Kuşak bağlamak erkekler için iş yerlerinde çok uzun yıllar çalışmak manasına gelir. Siyah kuşak bağladığını görmek yas tutulacağına, sevilen biri ile yolların ayrılacağına, boşanmaya veya uzun süren, kişiyi kedere boğacak olan ayrılıklara yorumlanır. Beyaz kuşak gelinlik giymeye, erkekler için de damatlığa, yeşil kuşak bağlamak ise namaza başlamaya delalet eder. Sarı kuşak bağlayan kişi kronik bir hastalığa yakalanır ve ömür boyu tedavi olmak zorunda kalır demektir.

Rüyada Bağlamanın Psikolojik Yorumu:
Hükmetmeyi seven, başkalarını etki altına almaktan hoşlanan ve her koşulda kendi isteklerinin gerçekleşmesi için elinden geleni yapan kişilerin yüksek egolarını işaret eder. İlişkilerde fantezilere sahip olmanın veya birlikte olduğu kişiye kölesi gibi davranmanın da işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. BirDOST dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Bağlamak Görmek yazıları çok güzel..

 2. berna dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 3. İnci DÜNYA dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 4. Sema dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 5. yakamoz dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. fatma dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 7. AYDAN dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 8. adıle dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 9. Duygu dedi ki:

  Thanks Admin.

 10. AYDIN dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Bağlamak Görmek..

 11. Guest dedi ki:

  Harika B

 12. yaren dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 13. alev dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

 14. İsmail dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

BİR YORUM YAZ
site ekle