Rüyada Bağlama Görmek

Rüyada Bağlama Görmek:
Rüyada bağlama görmek, çok beğenilen biri haline gelineceğini ve çok sayıda teklifle karşılaşılacağını, bekarlar için hayır diyemeyecekleri kısmetler göreceklerini ve şaşkınlık yaşayacaklarını bildirir. Bağlama, kişinin yetenekli biri olduğunu da gösterir ve özellikle güzel sanatlar alanında başarılı bir olunacağına, bu alana yönelik eğitim alınması halinde kişinin önünün çok açık olacağını ve başarıları nedeni ile çok sayıda ödül alarak saygın bir kariyere sahip olacağını işaret eder. Hayatın güzel bir dönemini sevdiği kişilerle eğlenerek, büyük keyif içinde geçirecek olan rüya sahibinin her konuda ihtiyaçlarını giderebileceği imkanlara sahip olacağını ve geçim darlığı da çekmeden, rahatça hayatını sürdürerek, sık sık sevdiği uğraşlara vakit ayırabilecek bir konfor elde edeceğine de yorumudur.

Rüyada Bağlama Çalmak:
Rüya sahibinin hayatındaki kişilerin her zaman iyilik yapan ve kişiye destek olan kimseler olduklarına alamettir. Bağlama çaldığını gören kişi birinin tüm dertlerine ortak olur ve onu sıkıntıdan kurtarmak için her türlü fedakarlıkta bulunur. Bencil olmayan ve her daim maddi olarak elindekini paylaşan bir arkadaş edinmek, zor zamanlara katlanırken hiç kahırlanmayan, kişiyi iyi gününde de, kötü gününde de destekleyen bir eşe sahip olmak olarak tabir edilir. Rüya sahibine gelerek derdini ve kalbini açacak bir tanıdığa, bugüne değin farklı şekilde bilinen bir gerçeğe ulaşmaya da işaret eder.

Rüyada Bağlama Çalan Birini Görmek:
Kişiye sürekli naz yapan bir eş veya sevgiliye delalet eder. Özellikle kişiye her türlü isteğini onu kullanarak yaptıran birine de alamet olan rüya, çevredeki insanların bencillikleri ve karamsarlıkları yüzünden rüya sahibinin de kendisini bir süre sonra enerjisi düşmüş halde bulacağına, başkalarına yardım edeyim derken kendi psikolojisinin bozulacağına yorulur.

Rüyada Bağlama Görmenin Psikolojik Yorumu:
Hayatı bir eğlence olarak gören ve asla ciddiye almayan, yaşanan önemli olaylarda bile ciddiyetini koruyamayan kişilerin yorumudur. Kendisini korumak adına yaşananları yüzeysel değerlendiren ve içselleştirmekten kaçınan kişileri de işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. İnci DÜNYA dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 2. yilmazcan31 dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 3. sebnem dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 4. Dilek dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 5. İsimsiz dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 6. nesrin dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

 7. pegasus dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Bağlama Görmek yazılarınız güzel

BİR YORUM YAZ
site ekle