Rüyada Bağlama Çalmak Görmek

Rüyada Bağlama Çalmak Görmek:
Rüyada bağlama çalmak, söz anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın çevresinden alacağı haberlere ve onların dertlerine ortak olmak durumunda kalacağına işaret edilir. Hatır ve kıymet bilen, cefakar olan, sevdiklerinden hiçbir şeyi esirgemeyen bir kişinin varlığına alamet eder. Rüya sahibinin sık sık ailesinin, arkadaşlarının ya da dostlarının isyanına ve yakınmalarına şahit olacağına ve onları teselli etmek için ne yapacağını şaşıracağına yorumlanır.

Rüyada Bağlama Çaldığını Görmek:
Bir kişinin rüyasında bağlama çaldığını görmesi, o kişinin omzunda ağlayacak, ona derdini açacak ve acısını anlatacak bazı kişilerin olacağına ve bu kişilerin kendisinin en yakınındaki kişilerden birisi ya da birileri olacağına delalet edilir.

Rüyada Saz Çalan Birini Görmek:
Rüyada saz çalan birini görmek, karamsar ve mutsuz olan bir kişinin konuşmaları ile kendisinin de aynı ruh haline bürüneceğine ve bu kişiyi umutlandırmak için bir süre dil dökmek ve bundan da yorulmak durumunda kalacağına yorumlanır.

Rüyada Saz Görmek:
Rüyada saz görmek, kişinin moralinin yerine gelecek bazı haberler alacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine delalet eder. Hayırlı, güzel ve iyi olana sahip olmaya ve yürek rahatlatacak sözler duymaya işaret eder.

Rüyada Saz Çalmak:
Rüyada saz çalmak, deyim yerindeyse evdeki hesabın çarşıya uymasıyla gelecek, başarıya ve mutluluğa tabir edilir. İsabetli kararlar almaya ve sağlam adımlar atmakla birlikte hedeflerini gerçekleştirmeye delalet eder.

Rüyada Saz Dinlemek:
Rüyada saz dinlediğini görmek, sıkıntı ve ağırlık olarak işaret eder. Rüyayı gören kişinin dışarıdan gelecek bazı haberlere çok öfkeleneceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluğu olmayan işlerden sorumlu tutulacağına ve kendini ifade etmek durumunda kalacağına alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yasemin dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 2. mediha dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 3. asuman dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Bağlama Çalmak Görmek yazılarınız güzel

 4. cobra dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle