Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada Bağırsak Görmek:
Rüyada bağırsak görmek, rüya sahibinin aile yaşantısına, evliliğine, çocuklarına, anne babasına ve tabii olduğu topluma işaret eder. Rüya sahibinin hane içinde yaşadığı hoş olaylara ve nahoş olaylara, mutluluğa, sevince, üzüntüye ve hayal kırıklığına işaret eder. Bir yandan da hayatın olumsuz yönde değişeceği, karışıklıkların, kavgaların ve büyük gürültülerin çıkacağı şeklinde yorumlanır. Durağan ve iyi giden hayatın bozulacağına işaret eder.

Rüyada Bağırsak Yemek:
Rüyasında bağırsak yediğini gören kişi, hıyanet içinde olacak ve gaflete düşüp, büyük yanlışlar yapacak demektir. Günaha saplanmaya, doğru yolu şaşırmaya, inancı ve sünneti terk etmeye, kötü ve inanmayan kullar arasında yer almaya, dine muhalefet edecek davranışlarda bulunmaya delalet eder.

Rüyada Bağırsaklarının Çıktığını Görmek:
Rüyada bağırsaklarının dışarı çıktığını görmek, ayıp ve kusurlu işler yapmaya, kötülüğü ve hileyi sever olmaya, hata yapmaktan çekinmez hale gelip, arsız, yüzsüz, yolsuz ve hırsız kişilerle oturup kalkmaya yorumlanır.

Rüyada Bağırsak Kanseri Olduğunu Görmek:
Rüyasında bağırsak kanseri olduğunu gören kişinin işleri bozulacak, kazancı kesilecek, şansı, kısmeti ve bahtı kapanacak demektir. Rüya sahibi büyük bir kıtlığın ve darlığın içine düşecek, borçları her geçen gün artarken, geliri de aynı hızla azalacaktır diye delalet eder.

Rüyada Bağırsak Solucanı Görmek:
Rüyada bağırsak solucanı görmek, rüya sahibinin hayatındaki işgüzar bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi aileye yakın olan ve sürekli eve gelip giden, kötü niyeti olmayan fakat konuşmalarıyla huzur kaçıran bu nedenle de kendisinden haz edilmeyen bir kimse olarak yorumlanır.

Rüyada İnsan Bağırsağı Görmek:
Rüyada insan bağırsağı o görmek, rüya sahibinin bir kimsenin aracılığıyla menfaat elde edeceği ve mal sahibi olup, kazanca kavuşacağı anlamına gelir, bu rüya bazen de başkasının sırtından geçinmeye delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. macintosh dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 2. Elif Demir dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Orhan

 3. Ayşe dedi ki:

  Süper bi bölüm B kategorisine dahada genişletin Orhan

 4. memheet_ata_979 dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle