Rüyada Bağırdığını Görmek

Rüyada Bağırdığını Görmek:
Rüyada bağırdığını görmek, rüyayı gören kişinin yanı başında meydana gelecek bir olaya alamet eder. Rüya sahibinin kendi iradesi ve kontrolü dışında yine kendisinin ilgisi olmadığı bir durumun istemeden de parçası olacağı, yeri ve zamanı geldiğinde de içinde bulunmak zorunda olduğu bu durumu dillendireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin daha sonradan doğrulayacağı bir olay yaşanacak diye işaret edilir.

Rüyada Birinin Bağırdığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin üzülmesine, sıkılmasına, düşünceli ve dalgın olmasına, stresli günler geçirmesine neden olacak bazı nahoş olayların yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin keyfini kaçıracak, moralini bozacak ve canının sıkılmasına neden olacak gelişmelere delalet edilir.

Rüyada İmdat Diye Bağırdığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin hayır işi yapmasına vesile olacak bazı kimselerin varlığına işaret ederken aynı zamanda hayırlara delalet ettiği şeklinde kabul edilir ve rüya sahibinin şansının açılmasına, yüzünün gülmesine ve muradının gerçekleşmesine işaret edilir.

Rüyada Birinin Sana Bağırdığını Görmek:
İyi ve güzel bir rüyadır özellikle de rüyayı gören kişinin uykusunda kendisine bağırdığını gören kişinin kendisinden yaşça oldukça büyük olması ve saçlarının ağırmış olması çok daha iyidir. Rüya sahibinin özellikle parasal konulardan yana rahata ereceğine, borçlarından kurtulacağına, sıhhat kazanacağına ve huzur içinde olacağına işaret eder.

Rüyada Ölünün Bağırdığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin uykusunda bağıran ölünün iyi ve güzel şeyler söyleyerek bağırması hayır olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yüreğinin hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve kişinin dertlerinin dermanına kavuşacağına alamet edilir. Fakat ölünün kötü ve çirkin şeyler söyleyerek bağırıyor olması darda kalacağına, sıkılacağına ve üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Babanın Bağırdığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin emin olduğu çünkü kendi gözleriyle gördüğü ve kulakları ile işittiği bazı gerçeklerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu gerçekler üzerinde konuşmak zorunda kalabilir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Nazife dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 2. Ülkü dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 3. yilmazcan31 dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 4. nesrin dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 5. kaderim dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 6. yagmur dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 7. Gamze dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle