Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada Bağırarak Ağlamak:
Rüyada bağırarak ağlamak pek iyiye yorumlanmaz. Bu rüya sizin için günah işlemeye veya hatalar yapmaya delalettir. Rüyasında bağırarak ağlayan kimse gerçek hayatında birtakım sıkıntılar içinde kalır veya yaptığı yanlışlarla insanların tahkir etmesine neden olur demektir. Bu rüya gören kişinin bilerek ve isteyerek günah işlemesine, bidatlara, doğru bilinen bazı hareketlerin aslıda yanlış olmasına bazen de gıybete işaret etmektedir.

Rüyada Bağırarak Ağlayan Bir Kimseyi Susturmak:
Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan kişi, insanlara doğru yolu göstererek onların hatalar yapmaması için yardımcı olur. Bu rüya iyi niyetli bir adama delalet eder. Bu kimse, elinden geldiğince çevresindeki kişileri yanlış olanlara yönelik uyarır ve güzel bir hayat sürmeleri için gerekli olan öğütleri verir demektir.

Rüyada Bir Topluluğun Bağırarak Ağlaması:
Rüyada bağırarak ağlayan topluluk hata yapan bir halk grubuna delalet eder. Bu rüya toplum içinde çıkacak nifaka, kötülüklere, kişilerin yoldan çıkmalarına, alenen günah işlemeye, aslında iyi olan bir kavmin içinde girerek onları yoldan çıkaracak hilekar bir adama da işaret etmektedir.

Rüyada Bir Kadının Bağırarak Ağlaması:
Rüyada bağırarak ağlayan kadın eğer tanıdık bir kimse ise, o kişinin yakına başına gelecek bir belaya, bazen o kimseden zarar görmeye, insanların bilinçsizce hareket etmesine, iş hayatında başarısızlıklara, aile içinde bazı problemlere, sıkıntı ve kedere alamet edilir.

Rüyada Bir Erkeğin Bağırarak Ağlaması:
Rüyada bağıra çağıra ağlayan erkek, iş yaşamında birtakım başarısızlıklarla boğuşur veya bu kişiye bazı aksilikler delalet eder. Bu rüya iyiye yorumlanmaz. Genellikle sıkıntı ve kederdir. Bazen de o kimsenin günah işlemesine, hata yaparak hem kendisini hem de ailesini mutsuz etmesine, bazen de gerçek hayatında insanlara bağırmasına ve sinirlenmesine, böylece çevresindeki kişilerin kalbini kırıp üzülmelerine sebep olmasına da işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. adıle dedi ki:

    Mükemmel B bir yazı kaleme almışsınız.

  2. halil dedi ki:

    sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

  3. Mustafa dedi ki:

    Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle