Rüyada Bagaj Görmek

Rüyada Bagaj Görmek:
Rüyada bagaj görmek, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalar için yapılan araştırmaların yeterince incelenmemesi sebebiyle hatalı bir şekilde ilerleneceğine, bu durumun büyük maddi zararlara sebep olacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, rakiplerle uzun süreli bir tartışmaya girileceğine ve uzun ve maddi açıdan büyük sıkıntılı bir döneme girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında huzursuzluk yaşamaya ve zorluk çekmeye işaret eder.

Rüyada Araba Bagajı Görmek:
Kişinin, işlerinin yoluna gireceğine, şansının döneceğine, başarılı işlere imza atılacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada Araba Bagajına Binmek:
Kısa süre içinde atılacak doğru adımlar sayesinde kariyer planında çok büyük bir sıçrama yapılacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, huzursuzlukların ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına ve sevinçli haberler alınacağına yorulur.

Rüyada Valiz Görmek:
Kişinin, tüm kaynaklarını çalışmalarına aktarması sayesinde başarılı atılımlar gerçekleştireceğine, gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada Valiz Toplamak:
Deyim yerindeyse karanlık geçen bir dönemin biteceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına işaret  eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. osman dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Bagaj Görmek yazıları çok güzel..

 2. Gülçin dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 3. turker dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. turgay_hazar dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 5. kartalgaga dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 6. Abdullah dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 7. kbalci51 dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle