Rüyada Bağ Görmek

Rüyada Bağ Görmek:
Rüyada bağ görmek, hayır bulmaya ve kurtuluşa kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin Allah katında makbul kullar arasında olduğu için bu rüyayı gördüğü yorumu yapılır. Güç ve kudret sahibi olmaya, şifa bulmaya, zenginliğe, huzura, berekete ve kısmete alamet eder. Rüya sahibinin gönlünden ve aklından geçenlerin gerçekleşeceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine yorulur. Rüyada bağ görmek, nurlar içinde olmaya ve kötülüklerden korunmaya delalet eder.

Rüyada Bağ Dikmek:
Rüyada bağ diktiğini gören kişi, kendisi için hayır ve mutluluk getirecek, çok isabetli adımlar atacak demektir. Büyük kar ve gelir elde edeceği bir işin sadakası olması için düşkün ve ihtiyaç sahibi olan kişilere bu paranın bir kısmından harcayıp, vicdani sorumluluğunu ve kulluk görevini de yerine getirecek diye tabir edilir.

Rüyada Bağ Evi Görmek:
Rüyada yeşil, aydınlık ve ferah bir bağ evi görmek, mutlulukla, sağlıkla ve huzurla geçecek koca bir ömre tabir edilirken aynı zamanda dertlerden, sıkıntılardan, korkulardan ve üzüntülerden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Bağ Bahçe Görmek:
Rüyada bağ bahçe görmek, verimin artacağı şeklinde tabir edilir.Kişinin hayatının güzelleşeceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hakim olacağına, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Bağ Bozumu Görmek:
Rüyada bağ bozumu görmek iyi değildir, hastalığa, üzüntüye, kedere ve göz yaşına yorulur. Kişinin başına türlü aksiliklerin, tersliklerin ve melanetlerin geleceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına, gelirinin azalacağına işaret eder.

Rüyada Bağ Yaprağı Görmek:
Rüyada bağ yaprağı görmek, kısmet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin karşısına çok hayırlı bir kimsenin çıkacağına, birbirlerinden etkileneceklerine ve ileriye yönelik ciddi bir adım atacaklarına delalet eder. Ömür boyu mutlu geçecek bir evliliğe delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Çetin dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Bağ Görmek yazılarınız güzel

 2. berna dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. bekir dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 4. betul dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 5. Fatih dedi ki:

  Beğendim. Admin

 6. arıza dedi ki:

  Beğendim. Orhan

 7. sinan dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Bağ Görmek yazılarınız güzel

BİR YORUM YAZ
site ekle